Знаки дорожні

08.07.2016

Місця виробництва ремонтних робіт на автомагістралях, небезпечні ділянки на інших дорогах при обґрунтуванні доцільності застосування

Матеріали: Знаки виготовляються на металі зі світлоповертальною плівкою з лицьового боку.

Для підвищення видимості знаків у темний час доби застосовується світлоповертаюча плівка різних типів:

А — плівки з середньою інтенсивністю световозвращения, що мають оптичну систему з сферичних лінз (микростеклошариков). До цього виду належать плівки комерційного та інженерного типу зі строком служби від 3 до 7 років.

Світлоповертаючі плівки типу А застосовуються для виготовлення дорожніх знаків на дорогах і вулицях з рухом середньої інтенсивності, із загальним числом смуг руху в одну сторону не більше 4-х, з низьким рівнем фонового освітлення.

Б — плівки з високою інтенсивністю световозвращения, що мають оптичну систему з сферичних лінз (микростеклошариков), згрупованих у клітинках. До цього виду належать плівки підвищеної інтенсивності з терміном служби до 10 років.

Світлоповертаючі плівки типу Б застосовуються для виготовлення дорожніх знаків на дорогах і вулицях з рухом високої інтенсивності, на 2-4-х смугових магістральних дорогах, в зонах обмеженої видимості, з метою запобігання ДТП на небезпечних ділянках дороги.

У — плівки з дуже високою інтенсивністю световозвращения, що мають оптичну систему з мікропрізм. До цього виду належать плівки і алмазного типу з терміном служби до 12 років.

Світлоповертаючі плівки типу застосовуються для виготовлення дорожніх знаків, розміщених на дорогах і в населених пунктах з числом смуг 6 і більше, на автомагістралях і ділянках доріг поза межами населених пунктів з числом смуг 4 і більше. Рекомендується також застосування плівки даного типу на дорогах і вулицях у зонах обмеженої видимості на перехрестях і примиканнях доріг на одному рівні, на мостових спорудах з шириною проїзної частини, рівної або меншої ширини проїжджої частини дороги, на кривих в плані з радіусом менше допустимого, на перетинах з залізними дорогами на одному рівні, в місцях проведення дорожніх робіт, з метою запобігання ДТП на небезпечних ділянках дороги.

Короткий опис статті: знаки дорожнього руху Знаки дорожні Знаки дорожні

Джерело: Знаки дорожні

Також ви можете прочитати