Здати іспит ФСФР базовий

29.08.2015

Екзаменаційний центр

115114, р. Москва, 2-ий Кожевнический провулок, д. 12

телефон: (495) 797-95-60

  • ext. 231 Начальник екзаменаційного відділу Ковалевська Олена Олександрівна kovalevskaya@ifru.ru
  • ext. 200 Менеджер по роботі з регіонами Кутьіна Катерина Вікторівна kutina@ifru.ru

17 жовтня 2006 року Фонд «Інститут фондового ринку та управління» (ИФРУ) отримав акредитацію Федеральної служби з фінансових ринків на проведення атестації фахівців фінансового ринку у сфері професійної діяльності на ринку цінних паперів (іспит ФСФР Росії). керуючих компаній і спеціалізованих депозитаріїв інвестиційних фондів, пайових інвестиційних, недержавних пенсійних фондів та спеціалізованих депозитаріїв.

Звертаємо увагу. що відповідно до п. 2, ст. 49 Федерального закону від 23.07.2013 N 251-ФЗ «Про внесення змін в окремі законодавчі акти Російської Федерації у зв’язку з передачею Центральному банку Російської Федерації повноважень з регулювання, контролю і нагляду у сфері фінансових ринків», який набирає чинності 1 вересня 2013 року

Ліцензії, дозволи, атестати, акредитації. статус, видані (здійснені або присвоєні) Федеральної комісією з ринку цінних паперів, Федеральною службою з фінансових ринків (ФСФР Росії), Комісією по товарній біржі, Інспекцією недержавних пенсійних фондів при Міністерстві праці та соціального розвитку Російської Федерації, Федеральної службою страхового нагляду, дійсні до закінчення терміну їх дії .

Якщо зазначені ліцензії, дозволи, атестати, акредитації, статус видані (здійснені або присвоєні) без обмеження терміну дії, то вони діють безстроково.

При переоформленні документа, що підтверджує наявність ліцензії (переоформлення ліцензії), документа, що підтверджує наявність дозволу та (або) акредитації, а також атестата, виданого Федеральною комісією по ринку цінних паперів, Федеральною службою з фінансових ринків, Комісією по товарній біржі, Інспекцією недержавних пенсійних фондів при Міністерстві праці та соціального розвитку Російської Федерації, Федеральної службою страхового нагляду, видаються відповідні документ або ліцензія Банку Росії в порядку, встановленому для переоформлення відповідних документів чи ліцензій.

Свідоцтво про акредитацію Федеральної служби з фінансових ринків на здійснення атестації фахівців фінансового ринку (№ 003 від 18.10.2012 р.). Акредитація видана строком на 3 роки.

Короткий опис статті: іспит Інститут має акредитацію і проводить атестацію фахівців фінансового ринку, іспит ФСФР. здати іспит ФСФР, базовий, ФСФР Росія

Джерело: Здати іспит ФСФР базовий

Також ви можете прочитати