Здача іспиту в ДАІ, який її алгоритм?

05.09.2015

Здача іспиту в ДАІ, який її алгоритм?

Кожному курсанту не терпиться сісти за кермо автомобіля вже не як учня, а на правах кваліфікованого водія. Але для цього необхідний отримати права, а, щоб отримати права, треба пройти навчання і здати внутрішній іспит в автошколі і іспит в ДАІ.

Якщо Ви хочете здавати іспит по водінню на АКПП

Є дуже важливе питання, яке майбутньому водієві треба буде вирішити ще перед початком навчання. На якій коробці передач проходити навчання водінню в автошколі і, відповідно, здавати іспит? Якщо Ви плануєте їздити на автомобілі з автоматичною КПП, то ви спокійно можете навчатися на такому ж автомобілі. Це заощадить ваш час і гроші, адже навчання водінню на МКПП потребує більше годин, а, відповідно, і великих витрат. До всього, якщо Ви пройдете навчання і будете здавати іспит на автомобілі з АКПП, то Вам не доведеться потім звикати до нової коробці передач на своєму авто.

Допуск до іспиту в МРЕВ ДАІ

Щоб отримати допуск до складання іспиту в МРЕВ ДАІ, курсант має досягти повноліття, тобто 18 років, і успішно здати внутрішні іспити (теоретична і практична частина) в автошколі. Більш детальну інформацію про здачу іспиту Вашої групи в МРЕВ ДАІ Ви зможете отримати також безпосередньо у нас. Ми ознайомимо вас з розкладом і відповімо на питання, що цікавлять Вас. Слід зауважити, що іспит в МРЕВ курсанти приїжджають групою, а практичну частину іспиту здають на автомобілях автошколи (здача іспиту можлива як на МКПП, так і на АКПП!). У разі необхідності повторної здачі автошкола також надає свої авто. Для допуску до іспиту в МРЕВ ДАІ при собі на місці Ви повинні мати паспорт з відміткою, що підтверджує діючу прописку на момент здачі іспиту, і квитанцію, що підтверджує оплату обов’язкових екзаменаційних платежів в касі МРЕВ ДАІ. Як всім відомо, іспит на отримання водійського посвідчення складається з двох частин: теоретичної та практичної.

Теоретична частина іспиту проходить за комп’ютером і містить в собі питання по правилам дорожнього руху. Вам необхідно буде дати відповіді на 20 питань. Якщо Ви не допустили більше двох помилок, то здачу теоретичної частини можна вважати успішною. До речі, результат по теорії Ви зможете дізнатися на місці, відразу після відповіді на двадцятий питання. Після теоретичної частини іспиту Вас буде чекати практична частина.

Практичний іспит проводиться строго на затвердженому маршруті. Цей маршрут містить набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків та відповідної дорожньої розмітки. Будь-який з наданих маршрутів вимагає виконання наступних завдань: — проїзд перехресть; — ліві і праві повороти і розворот на перехрестях — перешикування в сусідні смуги, а також обгін з максимально дозволеною швидкістю; — проїзд пішохідних переходів і зупинок наземного транспорту. Здача практичної частини іспиту проходить на автомобілях, на яких курсант проходив навчання, у присутності інспектора ДАІ. Іспит проходить на екзаменаційної трасі — трасі вулиць, які прилягають до МРЕВ ДАІ.

А що робити, якщо ви не здали?

У разі невдалої здачі через п’ять днів на шостий курсант допускається до повторного складання екзамену. Кожному курсантові надається необмежена кількість спроб через певний проміжок часу для успішної здачі іспиту. Але ми зробимо все можливе. щоб Ваш іспит був зданий успешнос першого разу, а Ви без зайвих переживань отримали водійське посвідчення.

Короткий опис статті: здача іспиту в даі Наша автошкола познайомить вас з алгоритмом складання іспиту в ДАІ. Тут ви знайдете відповіді на всі свої питання. здача, іспит, навчання, даі, автошкола

Джерело: Здача іспиту в ДАІ, який її алгоритм?

Також ви можете прочитати