Завантажити безкоштовно безкоштовно квитки пдр 2012 на андроїд, здай іспит на відмінно .

13.08.2015

Квитки пдр 2012 на андроїд: готуйся до іспиту

Завантажити безкоштовно безкоштовно квитки пдр 2012 на андроїд, здай іспит на відмінно .
Як це буває, сидиш і думаєш, що гуглофон адже він не тільки для ігор, але і повинен приносити користь. Після таких думок я качаю які-небудь юзфульные эпсы, будь то читалки для книг (у них, до речі, в підсумку зупинився на android cool reader ), якісь навчальні програми, офісні і т. д. В цей раз після цих думок я згадав про майбутній влітку іспит пдд на здачу прав, далі думаю зрозуміло про що піде мова.

я Знайшов нові квитки пдр 2012 андроїд. Що ви тут знайдете — як і належить всі 40 квитків за AB і CD (другі майже не відрізняються від перших, але займаюся я за ним, бо на газику теж катаюсь). Вибираєте квиток і відповідаєте, де-то дивіться на картинку, де-то просто читаєте текст. Загалом, все традиційно.

З плюсів — вгорі смужка, де ви бачите номери питань, правильні/неправильні варіанти відповідей. По закінченню тесту ви отримаєте роз’яснення з питань, де припустилися помилки.

Ще один жирний плюс — наявність веселих квитків, з яких реально можна посміятися :D. Автору за це окремий респект.

З мінусів — немає можливості отримати комбінований квиток зі змішаними з різних квитків питаннями, як на справжньому іспиті на права з теорії.

P. s. якщо версія не нижче встановлюється «не встановлено», качайте з маркету, звідти норм ставиться, все одно додаток безкоштовне.

Завантажити з android-маркету :

GD Star Rating

Короткий опис статті: іспит пдд завантажити Нові квитки пдр 2012 року для андроїд пристроїв. Приготуйтеся до іспитів на права з відмінним безкоштовним додатком квитки пдр 2012 андроїд,іспит пдд андроїд,іспит пдд 2012 андроїд,квитки пдр android

Джерело: Завантажити безкоштовно безкоштовно квитки пдр 2012 на андроїд, здай іспит «на відмінно» | Огляди та відгуки про LG android на Lg-optimus.net

Також ви можете прочитати