ЄДІ переведення балів в первинних підсумкові тестові таблиця шкала

02.07.2016

Переклад балів ЄДІ первинних — тестові у 2016 році
Правила переведення балів

ЄДІ переведення балів в первинних підсумкові тестові таблиця шкала
Багато випускників шкіл та їх батьки задаються питанням: «Скільки завдань треба виконати для того, щоб набрати певну кількість балів?» Пошукавши в інтернеті відповідь на це питання знайшов лише багато незрозумілих формул, з яких так і не зрозумів — як формується підсумкова кількість балів, а це важливо — вона (можна сказати як і атестат про середню освіту) присвоюються надовго.

Вирішив у підсумку допомогти всім тим, кого цікавить це питання, об’єднати всю знайдену інформацію і опублікували шкалу переведення первинних балів у тестові. Порівняння показало, що кожен рік ця шкала практично однакова, тому зміни в поточному році якщо і будуть, то не більше, ніж 2 — 3 бали. Тому вже зараз можна спланувати виконання завдань ЄДІ і оцінити свої амбіції. При підрахунку балів не важливо, які завдання були виконані: всі бали рівні, будь це один бал з A1 або з A13 або B1.

Як відомо, оцінка за виконання тестових завдань ЄДІ існує у двох видах. Перший так і називається — первинний бал. Наприклад, варіант ЄДІ з російської мови складається з трьох частин:

частини А 30 завдань — це 30 балів (кожне завдання — 1 бал), якщо всі завдання ыдут виконано правильно;

частини 8 завдань (У 1 — 7 оцінюються по 1 балу, В8 максимально оцінюється 4 балами) — це 11 балів (7 + 4);

частини З 1 завдання, за яке можна отримати 23 бали

кожне завдання С5 і С6 — 4 бали .

Тому максимальний первинний бал (за виконання всієї роботи):

російській мові: 30+11+23 = 64 бали. які = 100 % ;

з математики: 14 + 4 + 6 + 8 = 32 бали — і це теж = 100 %

Треба мати на увазі, що зроблене частково або з помилками завдання «З» теж оцінюється, тому можна отримати від 1 до 4 балів.

Відсотки (іноді їх також називають балами) — це і є підсумковий бал за ЄДІ. Саме цей тестовий (або підсумковий) бал виставляють в сертифікат ЗНО, і він зараховується при вступі до внз.

Так як підрахунок підсумкового бала проводиться за спеціальною шкалою (а не з простої пропорції). яка розраховується за спеціальною формулою, а не шляхом складання звичайної пропорції.

Таблиця переведення первинних балів ЄДІ в 2016 тестові

(шкала переведення балів)

Короткий опис статті: єді ЄДІ, єді 2016, переведення балів, таблиця переведення балів, таблиця переведення первинних балів, переведення первинних балів у тестові, переведення первинних балів у підсумкові, шкала переведення балів, переведення балів 2016

Джерело: ЄДІ переведення балів в первинних підсумкові тестові таблиця шкала 2016

Також ви можете прочитати