Як зробити шпаргалку на іспити, ЄДІ?

26.07.2015

Як зробити шпаргалку на іспити, ЄДІ?

У повсякденному житті ми часом не встигаємо підготуватися до іспитів і тестів. І щоб не завалити іспити ми робимо шпаргалки. Існує багато різновидів шпаргалок. Але всі вони мають дві проблеми, які ми повинні вирішити: куди заховати шпаргалку і як потім з неї непомітно списати. Далі в тексті я навів кілька прикладів шпаргалок і способи їх використання.

1) «Звичайна шпаргалка»

Береться звичайний аркуш паперу, на якому дрібним текстом пишуться формули та відповіді на запитання. Найкраще розділити аркуш паперу на кілька частин, щоб кожна частина вільно входила в кишеню.

Списати з такої шпаргалки буває досить складно, оскільки її легко можуть помітити вчителя. Краще за все сідати в середині або в кінці класу.

2) «Шпаргалка-невидимка»

Береться два аркуші паперу. Один аркуш підкладаємо під другий лист. На верхньому листі ручкою пишіть потрібні формули та відповіді. На ручку треба натискати сильніше. Верхній списаний аркуш можна викинути. На нижньому аркуші паперу залишилося все, що ви написали, достатньо лише зловити кращий кут огляду і списати все написане.

3) «На резинці»

Відповідь пишеться на невеликому аркуші паперу, на зворотний бік якого скотчем кріпиться кінець тонкої гумки, інший кінець прив’язується до руки. При небезпечному наближенні викладача папірець відпускається, на що гумка негайно реагує і ховає шпаргалку в рукав.

4) «Калькулятор»

В електронну записну книжку, схожу на калькулятор, заноситься потрібна інформація. На іспитах, де потрібен калькулятор, така записна книжка особливих підозр не викликає.

5) «Дискетная»

У дискети 1.44 необхідно відсунути металеву стулку і написати на внутрішньому диску потрібну інформацію ручкою або фломастером. Потім зібрати дискету назад і шпаргалка готова. На іспиті дискета кладеться на стіл і, коли треба, відсувається металева стулка і знизу обертається диск. Додатково можна на дискету зверху щось наклеїти, а збоку зробити розмітку, як на лінійці, щоб на запитання: «Що це таке?», — можна було впевнено сказати: «Нова лінійка».

6) Hands free

До мобільного телефону підключається система Hands free, дротова або Bluetooth. На іспиті робиться дзвінок напарнику, який буде диктувати відповідь. Цей спосіб найзручніше використовувати дівчатам з довгим волоссям — волосся закривають слуховий апарат.

7) «Рулонна»

Представляє собою роздруківку на туалетному папері. Для цього треба набрати дрібним шрифтом текст, потім роздрукувати його на щільному туалетному папері. Перевага способу в тому, що на маленькому шматочку можна розмістити всі питання. Якщо викладач помітить списування, необхідно швидко змотати туалетний папір в рулон, показати її і попроситися вийти. В туалеті хвилин за 5 можна вивчити або повторити питання. Краще місце для такої шпаргалки — внутрішня кишеня піджака чи кишеня штанів.

На плеєр записується потрібна інформація. На іспиті плеєр включається і з допомогою плей-листа знаходиться потрібний відповідь. Але будь-плеєр і будь-які навушники на іспитах викликають підозру. Щоб списати із такої шпаргалки, потрібно вибрати позицію ближче до кінця класу та поруч із вікном. На останню парту сідати не рекомендується. Можна спертися на вікно, затиснути навушники руками і робити вигляд, що думаєш.

9) «Лінійка»

На лінійці записуються всі потрібні формули та відповіді. Бажано замаскувати їх малюнками або написами, щоб проходить повз вчитель не запалив вас.

10) «Під спідницею»

Вам знадобитися: панчішки, бажано не сильно темні, ручка, папірець.

Пишемо на папірці шпаргалку і засовуємо під панчішки. Під час іспиту скромненько піднімаємо спідницю і дивимося.

Шпаргалку рекомендується класти ближче до геніталій, оскільки вчитель не посміє дивитися у вас під спідницею.

11) «Шпаргалка для дівчат»

Можна написати гелієвою ручкою на нігтях, а потім покрити нігті прозорим лаком. Буде виглядати так, як ніби нігті просто нафарбовані синенькими симпатичним кольором.

12) «Калькулятор»

Шпаргалку пишемо на задній стороні калькулятора простим олівцем. На іспиті ставимо калькулятор на стіл і спокійно списуємо з нього.

13) «Язичок»

У язичок черевика засовуємо шпаргалку. На іспиті спеціально роняем ручку і нагинаючись за нею дивимося за язичок.

Короткий опис статті: іспити

Джерело: Як зробити шпаргалку на іспити, ЄДІ?

Також ви можете прочитати