Як здати іспити з допомогою магії. JustLady.ru територія жіночих

18.08.2015

Як здати іспити з допомогою магії

Перш ніж приступити до магічних маніпуляцій, ви повинні хоча б постаратися опанувати ті знання, які знадобляться вам на іспиті чи заліку. Наприклад, попереду вас чекає іспит з вищої математики. Без будь-яких базових знань ви не зможете зв’язати двох слів і пояснити рішення завдань. Тому магію варто використовувати все ж для закріплення знань і залучення Фортуни.

Щоб закріпити прочитану інформацію, в ніч перед відповідальним днем покладіть під подушку підручник чи конспект. Згідно з повір’ями, знання під час сну прокрадуться у вашу голову. Також ви можете зловити халяву». Для цього вночі підійдіть до відчиненого вікна, висуньте залікову книжку і помахайте їй, прокричавши три рази: «Халява, прийди».

Область науки відноситься до планети Меркурій, тому вам потрібно отримати у нього прихильність. Для цього ви можете придбати камені, які містять меркурианскую енергію (флюорит, гірський кришталь). Обов’язково візьміть камінчик на іспит, він буде служити своєрідним талісманом.

Щоб зберегти спокій і ясність розуму, вам потрібно взяти з собою предмет з металу. Для цього, вирушаючи на здачу, покладіть під п’яту монету з міді або латуні.

Якщо ви хочете, щоб знання засвоювалися краще, зверніться богині мудрості Афіні. Запаліть свічку (краще, якщо вона буде білою), уявіть образ богині. Дивлячись на полум’я, попросіть її дарувати вам хорошу пам’ять, ясність розуму і впевненість. Під час вивчення матеріалу запалювали цю свічку, так як вона допоможе вам ь підтримувати концентрацію уваги на інформації. Щоб спіймати удачу. збираючись на іспит, тричі струсніть свій одяг, яку ви хочете надіти.

Існують різні замовляння для успішної здачі іспиту, наприклад, на залучення успіху для приборкання суворо викладача та інші. Якщо ви хочете здати іспит на позитивну оцінку, не сподівайтеся на одну магію і забобони.

Короткий опис статті: як здати іспит

Джерело: Як здати іспити з допомогою магії :: JustLady.ua — територія жіночих розмов

Також ви можете прочитати