Як здати іспит якщо нічого не знаєш?

30.07.2015

Як здати іспит якщо нічого не знаєш?

Як здати іспит якщо нічого не знаєш?
Кращі роки життя — студентські роки. Молодий, вільний, стільки друзів та інтересів, складно знайти час для навчання :)
І живе собі студент весело від однієї сесії з іспитами до іншого. І ось в чому проблема, сесія входить в студентське життя дуже швидко. І пішов іспит за іспитом, а знань немає і придбати їх не встигаєш. Що ж робити в такій ситуації? Як скласти іспит, якщо нічого не знаєш з предмета.

Наші роки молоді, думки чисті і прозорі, а значить варіанти є. Почнемо з тих, кому говорити дано від природи. Щоб здати іспит, вам треба пробігти очима по конспекту (книзі), запам’ятати хоч щось і коли прийде час відповідати, ви почнете свою велику промову. Почніть з того, що цей предмет найкращий і цікавий, вставити кілька слів, які ви встигли прочитати і потім головне — треба барвисто описати наскільки ви зайнята людина, у вас кілька робіт, вам треба утримувати сім’ю і т.д. і т. п. Далі поговоріть за життя з викладачем і ось вона задовільна оцінка! Ура, один раз здали іспит без знань.

Як здати іспит якщо нічого не знаєш?
Здаємо наступний іспит. Тепер ми не вміє гарно говорити, що робити? А працювати як раз таки доведеться — нам потрібні шпаргалки. У наше століття технологій, можна зробити міні копії конспекту або книжки, можна набрати, а потім роздрукувати важливу інформацію, а краще всього шпори писати рукою! Робимо довгі шпаргалка і складаємо їх гармошкою. Як зробити, щоб викладач не помітив, що ви списуєте. Ось вам головний секрет всіх професійних шпаргальщиков — шпаргалка має бути в тій руці, в якій і ручка. Так її складно вирахувати.

Як варіант, здаємо з бездротовими навушниками. Напарник вам диктує, ви відповідаєте — просто і зручно. Багато іспити здавалися і не раз.

Знаєте ще способи як скласти іспит, якщо нічого не знаєш — пишіть в коментарях. Разом ми проб’ємося і дійдемо до кінця навчання!

Короткий опис статті: як здати іспит Найкращі роки в житті — студентські роки. Молодий, вільний, стільки друзів та інтересів, складно знайти час для навчання :)
І живе собі студент весело від однієї сесії з іспитами до іншого. І іспит, здати, час, нічого, знань, життя, складно, робити, навчання, знаєш, іспитом, шпаргалка, зробити, пішов, можна швидко придбати, встигаєш, дуже, предмету

Джерело: Як здати іспит якщо нічого не знаєш?

Також ви можете прочитати