Як здати іспит якщо нічого не знаєш . ВотСовет.Ру, Поради та рекомендації.

25.08.2015

Як здати іспит якщо нічого не знаєш

Інформація •

Кожному з нас неодноразово доводилося здавати іспити. Взагалі, здати іспит в будь-якому випадку — не так-то вже й легко, справа ця досить клопітка і нервове. Але іноді перед нами постає надскладне завдання: як скласти іспит, якщо нічого не знаєш взагалі? Здавалося б, в цьому випадку і говорити не про що, і шансів на успішну оцінку ніяких. Але — не варто засмучуватися заздалегідь, потрібно взяти себе в руки і постаратися підготуватися за той короткий час, що у нас залишилося. Звичайно, вивчити всі сорок чи шістдесят квитків у нас все одно не вийде, але — нам це і не потрібно. Нам зовсім не обов’язково знати матеріал напам’ять, нам потрібно просто здати іспит. Отже, якщо у нас залишається у наявності пару годин до початку іспиту, можна постаратися хоча б один раз прочитати конспект або підручник. Нічого, якщо підручник дуже товстий — це не детектив або любовний роман, нам зовсім не обов’язково намагатися вникнути в нитку оповіді. Нам потрібно просто дуже швидко прочитати підручник і постаратися хоч що-то з нього запам’ятати, ну хоча б — основні поняття і визначення назви основних розділів. Ну, щоб хоч приблизно розуміти, про що взагалі мова на іспиті буде йти. Іноді це виявляється дуже важливим і добре допомагає. Якщо, приміром, на іспит потрібно їхати громадським транспортом — ще краще. У маршрутному таксі можна перечитати конспект або підручник ще раз. Ну, або — перший раз. А тепер припустимо, що у нас все-таки є трохи більше часу.

Як підготуватися здавати іспит, якщо нічого не знаєш, але є трохи часу

Звичайно ж, самий перший раду — все той же. Потрібно хоча б один раз прочитати підручник. Але тут вже виникають додаткові можливості. Можна спробувати написати «шпори». Не довгі, складені гармошкою і списані дрібним-дрібним почерком «мікрофільми», на які, щоб їх написати, два дні точно піде, та й прочитати на іспиті нічого не можливо буде. Можна порадити взяти звичайний зошитовий листок і розрізати його впоперек. На трьох-чотирьох подібних листках потрібно виписати стисло і лаконічно тільки самі основні формули, правила, визначення, дати і т. д. в залежності від предмета. Тут подвійна вигода. Виписуючи всі ці формули, ми і самі їх запам’ятовуємо краще, та й починаємо орієнтуватися поступово в нетрях предмета, що там до чого і з чим взаємопов’язано. Покласти ці шпори можна просто в кишеню, місця багато не займуть, а списувати з них зовсім просто. Якщо під час іспиту покласти таку шпору прямо перед собою на стіл, прикривши подвійним листком, ніхто нічого й не помітить. Можна взагалі набратися нахабства і пронести ці шпори в аудиторію в складеному вдвічі листку, з яким заходиш на іспит.

Ну, по-перше, тут не можна дати однозначну відповідь. Багато залежить від викладача. Тут можна порадити дві основні лінії поведінки. Перший варіант — вести себе так, ніби відмінно знайомий з матеріалом і все прекрасно розумієш. Відповідати впевнено, якщо говорити більше нічого, з розумним виглядом закінчувати фразу, мовляв, все що потрібно, я вже сказав. Можна, якщо задають запитання, наприклад: «скільки», почати тягнути щось в стилі «ну, тут важко точно сказати, скоріше це буде…», є шанс, що викладач сам за вас відповість: 5, 10, 20? Тут вже потрібно вгадати, скільки правильно! Зазвичай вірним виявляється середнє значення. Втім, часто можна здогадатися і по реакції екзаменатора. Коли викладач задає питання, з розумним виглядом кивайте, можете піддакувати і не особливо поспішайте відповідати, якщо взагалі не зрозуміли про що мова. Зробіть вигляд, що чекаєте, коли він що-небудь ще скаже, цілком можливо, що він сам за вас і відповість. Якщо ж зовсім погано і впевненого в собі студента зіграти не виходить — можна спробувати пробити на жалість. Мовляв, ви всі вчіть, вчіть, але… Не всім, так сказати, дано. Іноді допомагає, але тут важливо не переграти, не перегнути, так сказати. Взагалі, відповідь на це важливе питання залежить від дуже багатьох нюансів, які так відразу і не передбачиш. Один викладач не любить дівчат, інший, навпаки, хлопців. Не варто одягатися надто помітно і сексуально, не користуйтеся надто яскравою косметикою. Якщо є можливість — обов’язково візьміть з собою на іспит конспект. Якщо ви його не вели — запозичте у подруги. Багато дозволяють користуватися на іспиті конспектом, якщо не прямо списувати, то, принаймні, заглянути в нього раз або два. Ну і саме головне — треба вірити в те, що Ви неодмінно здасте іспит, і тоді все у вас складеться якнайкраще! Удачі!

Короткий опис статті: як здати іспит Іспит, паніка! А ти не готовий! Що робити? Як поводитися якщо потрібно здати екзамен а ти нічого не знаєш? У цьому вам допоможе votsovet.ru.Кожному з нас неодноразово доводилося здавати екза потрібно, іспит, нічого, можна, підручник, здати, дуже, прочитати, іспиті, просто, Можна, знаєш, зовсім, взагалі, обов’язково, конспект, сказати, вести, викладач, основні

Джерело: Як здати іспит якщо нічого не знаєш » ВотСовет.Ру — Поради та рекомендації.

Також ви можете прочитати