Як успішно скласти іспит, якщо нічого не вчив » Шпори для

28.08.2015

Як успішно скласти іспит, якщо нічого не вчив? » Шпори для студентів

Як успішно скласти іспит, якщо нічого не вчив?

У більшості випадків студенти лише мають намір підготуватися до предмету, по якому необхідно скласти іспит. Але цього безупинно що-небудь заважає. То їм раптово приходить в голову, що необхідно, наприклад, навести порядок в гаражі, розібрати весь той непотріб, що накопичився там за багато років, або ж, нарешті, навчитися готувати. Зазвичай вершина таких «творчих підйомів» припадає саме на час сесії. З цієї причини і не вистачає часу на підготовку до іспиту.

Таким чином, існує багато прийомів для успішної здачі іспиту навіть у тому випадку, якщо ви нічого не знаєте, не вчили і книги не відкривали. Це й перевірені прийоми студентів, і народні прикмети.

Знайдуться такі люди, які скажуть, що народні прикмети зовсім не допомагають. Проте вже на протязі багатьох років студенти використовують такі способи, щоб фортуна їм посміхнулася і іспит був успішно зданий. Якщо б ці способи були марними, не діяли, то про них би все забули через дуже короткий час після їх створення. Зовсім інша справа, що фортуна (або ж на студентському мовою – «халява») може посміхатися в різні боки.

Мабуть, найбільш популярною прикметою у студентів є приміщення в морозильну камеру залікової книжки. Візьміть залікову книжку, закрийте її, перемотайте білою ниткою, яка і приверне до себе удачу, зав’яжіть стрічку на кількість вузлів, що відповідає даті складання іспиту. Потім покладіть залікову книжку в морозилку. Залікова книжка повинна зберігатися в морозилці мінімум 1 ніч. Вранці, перед самим іспитом, дістаньте залікову книжку, зніміть з неї нитку і покладіть її в лівий черевик. Нитку розріжте так, щоб всі вузлики залишалися цілими. Тепер покладіть заліковку в сумку і йдіть на іспит. Як тільки викладач відкриє залікову книжку, халява вибереться назовні. У такому випадку вам буде набагато простіше відповідати на всі екзаменаційні запитання.

Також є ще такий спосіб приманювання халяви: відкрийте заліковку саме на тій сторінці, на якій викладач повинен поставити оцінку, висуньте руку з вікна і крикніть три рази: «Халява, прийди!». Чим голосніше ви покличете, тим швидше прийде халява. Потім закрийте заліковку і покладіть її в свою сумку. Книжка повинна бути відкрита лише рукою викладача.

Візьміть монету 5 копійок. Рік її випуску повинен співпасти з роком народження. Потім цю монету сховайте під ліву п’яту. Поріг кабінету, в якому йде іспит, ви повинні переступити тільки ногою.

Напередодні іспиту голову не мийте. Народна прикмета свідчить: якщо перед здачею іспиту вимити голову, то разом з водою змиються і всі отримані вами знання. Отже, волосся рекомендується мити за один чи два дні до іспиту або ж відразу після здачі.

Зрозуміло, що народні прикмети не дають 100%-ну гарантію того, що ви успішно складете іспит. Тут потрібно сподіватися на випадковість, а не на себе самого. З цієї причини, нарівні з народними прикметами, дуже багато студентів користуються своїми вивертами.

Хитрощі студентів. Всі знають, що ключ від навчального кабінету має право взяти майже будь-який студент. Тому за день до іспиту відкрийте аудиторію. Буде не зайвим, якщо у групу ініціаторів увійдуть всі студенти. Потім потрібно взяти файли, в них покладіть листки формату А4. На кожному з цих аркушів потрібно написати відповідь на екзаменаційний питання. Постарайтеся, щоб у всіх студентів групи були однакові ручки. Листочки з відповідями помістіть у файли. Ці файли прикріпіть під парту скотчем. Навіть якщо у парт відсутні перегородки і видно ноги учнів, файл під партою не помітить навіть самий уважний викладач. Обов’язково запам’ятайте, під яким столом знаходиться відповідь на певний квиток. Наприклад, третя парта другого ряду – 8 квиток. Друга парта третього ряду – 4 квиток і т. д. І коли на іспиті ви витягніть квиток і подивіться його номер, сядьте саме за ту парту, під якою захований листок з відповіддю на цей квиток. Таким чином, всі студенти правильно розподіляться по аудиторії.

Знайшовши момент, ви просто дістаньте листочок, який прикріплений під партою. Це досить просто, адже файл відкрито. Звідси випливає, що вам немає необхідності списувати зі шпаргалки або просити одногрупників про допомогу.

Поки ви чекаєте відповідного моменту, робіть видимість того, що старанно пишете.

У тому випадку, коли викладач не хоче відволіктися, весь час ходить по аудиторії, спостерігає за тим, як ви думаєте, щось пишете, можна застосувати таку маленьку хитрість. У кожної людини є рідні, знайомі, друзі. Швидше за все, дочка або син викладача за маленьку грошову плату погодиться зателефонувати батькові на мобільний телефон. Цілком можливо, що під час розмови викладач вийде з аудиторії на прохання свого чада. Також є і такі викладачі, які погодяться вам допомогти. Наприклад, вони можуть покликати на деякий час вашого викладача для розмови. Вам залишиться тільки скористатися наданою можливістю і дістати лист з відповіддю.

Якщо від переживання ви переплутали столи, сіли не на ту парту, попросіться вийти. Резервні варіанти у вас повинні бути завжди. Перед іспитом напишіть запасні шпаргалки і сховайте їх, наприклад, в туалеті або у друзів. Вийшовши в коридор, заберіть їх, сховайте під одягом. Це необхідно зробити до того, як викладача почнуть відволікати на ваше прохання. У той час, коли інші почнуть діставати листи, витягніть свої шпаргалки з одягу. Дуже важливо, щоб листи не були зігнуті чітким лініям, так як відразу стане видно, що відповідь ви писали не в аудиторії.

До того, як вийти відповідати, прочитайте відповідь. Про те, що прочитали, бажано розповісти своїми словами. Адже викладачі знають напам’ять те, що написано в їх навчальних матеріалах. Якщо ви просто почнете зачитувати те, що списали з літератури, вчитель це здасться дуже підозрілим. І для того, щоб перевірити, він почне задавати додаткові питання. Якщо ж ви перескажете своїми словами про прочитане, то викладач зрозуміє, що ви знаєте матеріал.

Короткий опис статті: як здати іспит, шпаргалки по праву, економіці, історії, психології, філософії, логіки, культурології, екології, педагогіки, біології, літератури Шпори для студентів

Джерело:
Як успішно скласти іспит, якщо нічого не вчив? » Шпори для студентів

Також ви можете прочитати