Як успішно скласти іспит в ГИБДД?

02.09.2015

Як успішно скласти іспит в ГИБДД?
1 Як успішно скласти іспит ГИБДД?

Теоретичний і практичний іспит в ГИБДД – це важливий етап, але головним є ваша подальша самостійна «життя» на дорогах, от розуміння цього факту і буде запорукою вашої успішної підготовки і, відповідно, успішної здачі іспиту.

Незалежно від того, як ви збираєтеся готуватися стати водієм: за допомогою автошколи, ліцензованого автоинструктора або складати іспит екстерном. вам знадобиться розуміння поетапності підготовки і ваша особиста відповідальність в цьому.

Етапи становлення вас, як водія

I етап. Початкова підготовка. У цей період багато чого залежить від того, який спосіб підготовки ви вибрали. Але, в будь-якому випадку, ніхто не вивчить за вас Правила дорожнього руху. А від того, який стиль водіння ви виробите в собі, залежить ваше подальше життя як учасника дорожнього руху.

Звичайно, підготовка учня на комп’ютерному стенді. має важливе значення для загального розуміння, але практичне водіння автомобіля в умовах реального руху вам не замінить жоден стенд. Тому приділіть час практики водіння .

ІІ етап. Документально-бюрократична частина. Вона марудна, але необхідна процедура. Підготовка документів – це перша частина того, що визначає порядок здачі іспиту в ГИБДД. Перелік документів для здачі іспиту на права залишається традиційним. Основну увагу приділіть оформлення меддовідки для допуску вас до управління транспортними засобами.

Скільки коштує іспит в ГИБДД. Це залежить від того, на які ви претендуєте. Якщо тільки на водійське посвідчення національного зразка, то держмито на іспит в ГИБДД в цьому випадку – 800 руб. (за цифрами держмита необхідно стежити, т. к. вони можуть змінюватися). Якщо ж вам необхідні міжнародні права. то – 1000 руб.

III етап. Здача кваліфікаційного іспиту в ГИБДД. За методикою розробленою ГИБДД. водіння, правила дорожнього руху, іспит ділитися на три етапи. Теоретичний іспит в ГИБДД, включає відповідь на 20 питань квитка. Іспит з водіння в ГИБДД розділений на 2 етапи: водіння в умовах автодрому, з метою виконання встановлених обов’язкових вправ, і водіння в реальних умовах дорожнього руху.

Короткий опис статті: здача іспиту в гибдд Дозволимо собі трохи змінити ракурс початківців автомобілістів, яких цікавить і хвилює питання про те, як успішно здати іспит в ГИБДД. Ви повинні зрозуміти, що весь процес підготовки до того, щоб отримати водійське посвідчення, повинен ґрунтуватися не на тому, що складання практичного іспиту в ГИБДД – основний етап підготовки.

Джерело: Як успішно скласти іспит в ГИБДД?

Також ви можете прочитати