Як отримати вищу освіту дистанційно? . Відгуки про курси англійської

08.07.2016

Як отримати вищу освіту дистанційно?

Як отримати вищу освіту дистанційно? . Відгуки про курси англійської
Сучасні технології дозволяють модернізувати систему освіти, зокрема тепер дистанційна форма навчання з використанням комп’ютерів і мережі інтернет дозволяє отримати знання на високому рівні для більшого кола бажаючих. Така освіта пропонує, як правило, інститут дистанційного навчання. який може бути підрозділом Вузу з денною формою або самостійним навчальним закладом.

Щоб отримати вищу освіту дистанційно (це може бути як перша, так і друга вища освіта) необхідно надати ряд необхідних документів, можливо, скласти іспити або пройти співбесіду і бути прийнятим у навчальний заклад.

Вигідну відмінність дистанційного освіта від традиційного заочного полягає в більшій кількості годин роботи з викладачем (як особисто, так і через інтернет), групи (у т. ч. віртуальні) збираються частіше, але також можливий індивідуальний план та екстернат, а викладачі активно спілкуються зі студентами завдяки сучасним технологіям. Крім того, надається доступ до навчальних матеріалів, методичних посібників, віртуальних практикумам.

Система дозволяє здійснювати контрольне тестування самостійно і частина проміжних заліків та іспитів також здаються дистанційно через інтернет. Здача основних державних іспитів, а також захист дипломної роботи відбуваються в самому інституті.

Таким чином, дистанційне вища освіта – це відмінний варіант для тих, хто потребує в навчанні, але в силу різних причин (робота, діти, віддаленість населеного пункту, хвороба тощо) не мають можливості отримувати його в денній формі.

Короткий опис статті: вища освіта дистанційне навчання Сучасні технології дозволяють модернізувати систему освіти, зокрема тепер дистанційна форма навчання з використанням комп’ютерів і мережі Поради

Джерело: Як отримати вищу освіту дистанційно? | Відгуки про курси англійської, німецької, французької та інших мов

Також ви можете прочитати