Водіїв-заробітчан чекає іспит з ПДР. Рідус

13.08.2015

Водіїв-заробітчан чекає іспит з ПДР

Низку поправок до закону про безпеку дорожнього руху забороняє водіям, які не мають російського національного водійського посвідчення, працювати водіями в РФ; дозволяє здавати іспит в ГИБДД на «автомат»; розширює спектр водійських категорій.

На розгляді в Державно-правовому управлінні президента знаходиться підготовлений в ГД РФ проект поправок в закон про безпеку дорожнього руху, який після експертизи повернеться на розгляд Держдуми.

Одна з головних новацій документа – заборона працювати за наймом на транспорті водіїв, які не мають російського національного водійського посвідчення. Аutonews.ru пише. що тепер, щоб сісти за кермо, трудовим мігрантам в РФ доведеться заново здавати теоретичний і практичний іспит, адже більшість з водіїв-гастарбайтерів не знають правил дорожнього руху і представляють реальну небезпеку на дорозі.

Ще одна «блага звістка» — актуальна для багатьох можливість здавати іспит в ГИБДД на машині з автоматичною коробкою передач. Абсолютно справедливо передбачено, що отримав «права» «автоматі» надалі не матиме права їздити на машині з механічною коробкою.

Стає більше категорій водійських прав. Водиться окрема категорія «М» для мопедів і вимога про досягнення 16-річного віку для водіїв, які отримають права тільки після іспиту в ГИБДД.

Передбачені нові підкатегорії:

— «А1″ — мотоцикли до 125 «кубів»,

— «В1″ — трицикли і квадроцикли.

Підкатегорії «підпорядковуються» своїм старшим категоріями: маючи відкриту категорію «А», водій має право керувати всіма машинами, у яких передбачено мотоциклетне управління. Якщо ж техніка влаштована з автомобільного типу — нею можна управляти по категорії «».

В нову підкатегорію «С1″ увійдуть автомобілі з дозволеною максимальною масою від 3,5 до 7,5 тонни. «D1″ — для автомобілів, які мають більше восьми, але не більше шістнадцяти сидячих місць, крім сидіння водія.

Підкатегорії «С1Е» і «D1E» – для тих же видів транспорту, але з причепом, який більше 750 кілограмів, але не перевищує маси самого автомобіля.

Передбачається, що нові порядки не повинні створювати проблем тим, у кого вже є права: старе водійське посвідчення діятиме до закінчення терміну і не треба буде перескладати іспити на відкриті категорії.

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її мишкою та натисніть: Ctrl+Enter

Короткий опис статті: іспити з правил дорожнього руху Ridus.ru агентство громадянської журналістики, точка зору, спецпроекти, сюжети, новини, розслідування, репортаж, фото, відео

Джерело: Водіїв-заробітчан чекає іспит з ПДР. Рідус

Також ви можете прочитати