Видавництво ІСПИТ

31.08.2015

ОГЕ (ДПА-9) 2015

Основний державний іспит (ОГЕ) — це форма державної підсумкової атестації з освітнім програмам основної загальної освіти. ОГЕ проводиться у відповідності з Федеральним законом від 29.12.2012 № 273-ФЗ «Про освіту в Російській Федерації» в цілях державної підсумкової атестації випускників на основі централізовано розроблених екзаменаційних матеріалів по 14 навчальних предметів. Результати іспиту можуть бути використані при прийомі учнів у профільні класи середньої школи.

Освоєння освітніх програм основного загальної освіти завершується обов’язкової державної підсумкової атестації (далі ДПА — 9) з російської мови та математики. Для отримання атестата учні повинні обов’язково здати іспити з російської мови та математики. Крім того, учні можуть складати іспити з предметів за вибором: література, фізика, хімія, біологія, географія, історія, суспільствознавство, інформатика і ІКТ, іноземні мови, рідна мова і рідна література.

При проведенні ОГЕ використовуються контрольні вимірювальні матеріали стандартизованої форми.

Видавництвом «Іспит» підготовлено ряд посібників до підготовки до ОГЕ в 2015 році. Особлива увага приділялася посібників з підготовки до ОГЕ з російської мови та математики. як обов’язкових предметів, выносимым на ОГЕ. Всі матеріали рекомендовані Інститутом змісту і методів навчання Російської академії освіти (ІСМОЇЛА РАВ). Видавництво «Іспит» підготувало відповіді і повну інструкцію з виконання тестових завдань. Посібники мають критерії оцінки знань випускників, всіх типів освітніх установ. З допомогою посібників видавництва «Іспит» учні, їх батьки, вчителі та методисти зможуть підготуватися до ОГЕ 2015 року.

ЄДІ в 2015 році

З 2009 року здача ЄДІ є єдиною формою випускних іспитів і основною формою вступних іспитів у вузи і ссузы. Єдиний державний екзамен є обов’язковим. ЄДІ — це іспит, який проводиться централізовано по всій Російській Федерації в усіх освітніх закладах. За результатами ЄДІ всі учні отримують сертифікати із зазначеною кількістю набраних балів. ЄДІ з математики і ЄДІ з російської мови є обов’язковими. Випускник при здачі ЄДІ з математики і ЄДІ з російської мови повинен отримати оцінку не нижче бала, встановленого Рособрнадзором.

Структура екзаменаційних варіантів, кількість завдань, їх складність в 2015 році зазнали серйозних змін у порівнянні з попередніми роками. Загальними для всіх предметів можна назвати наступні зміни:

1) змінилися структури варіантів; тепер варіанти складаються з двох частин: 1-завдання з короткою відповіддю, 2 — завдання з розгорнутою відповіддю.

2) у варіанті дана наскрізна нумерація завдань (1, 2, 3) без буквених позначень (А, В, С).

3) відповідь у завданнях з вибором однієї відповіді, як і в завданнях з короткою відповіддю, записується цифрою, що відповідає номеру правильної відповіді (а не відзначається хрестиком біля потрібної цифри, як це було раніше).

4) у більшості навчальних предметів скоротилася кількість завдань з вибором однієї відповіді з чотирьох, змінена форма ряду завдань.

Для підготовки до ЄДІ 2015 видавництво «Іспит» випустило безліч посібників з російської мови та математики. а також з усіх інших предметів шкільної програми. Посібники розроблені фахівцями ФИПИ — вченими, методистами і викладачами, які брали безпосередню участь у підготовці контрольних вимірювальних матеріалів Федерального інституту педагогічних вимірювань (ФИПИ). У посібниках представлені не тільки зразки екзаменаційних завдань, але і методичні рекомендації щодо їх виконання та підготовки до ЄДІ 2015 року.

ФГОС. Початкова школа

Видавництво «Іспит» — лідер на ринку освітніх послуг з випуску навчальних посібників. Посібники для початкової школи у видавництві «Іспит» реалізують вимоги Федерального державного освітнього стандарту початкової загальної освіти (ФГОС НГО). В них оперативно обліковуються зміни, що відбуваються в освітньому процесі, їх зміст відповідає зразковим програмами з навчальних предметів. Барвисте оформлення посібників відповідає віковим особливостям учнів. Всі допомоги є необхідним доповненням до підручників з Федерального переліку. Початкова школа та ін

Короткий опис статті: Видавництво іспит Іспит допоможе вам підготуватися до єді 2015, оге(дпа-9) 2015, оге (дпа-9) з математики 2015, єді з математики 2015, оге (дпа-9) з російської мови 2015, єді з російської мови 2015. Купуйте навчальні посібники видавництва Іспит!

Джерело: Видавництво ІСПИТ

Також ви можете прочитати