ВАЗ: найкращі ціни на модельний ряд ВАЗ 2015. Купити новий автомобіль ВАЗ в офіційного дилера в Москві, оголошення про продаж вживаних машин.

29.07.2015

Продаж автомобілів ВАЗ в Москві

Про компанії ВАЗ

ВАЗ: найкращі ціни на модельний ряд ВАЗ 2015. Купити новий автомобіль ВАЗ в офіційного дилера в Москві, оголошення про продаж вживаних машин.

Придбати автомобілі ВАЗ в Москві за доступними цінами, продаж нових авто ВАЗ і автомобілів з пробігом в офіційних автодилерів та представників до найкращих автосалонах ВАЗ з перевіреною репутацією, на вигідних умовах.

ПРО ВАЗ російські автолюбителі за традицією говорять або крізь сміх, або крізь сльози. Як не прикро, деякі «досягнення» концерну ВАЗ змусили навіть оптимістично налаштованих патріотів засумніватися в спроможності вітчизняного автопрому. Якість автомобілів Vaz серйозно впало у неспокійні 90-ті роки. Із-за недостатнього фінансування ВАЗ не мав можливості нарощувати виробничі потужності та розширювати модельний ряд. Однак, наймолодшим російським водіям невтямки, що коли-то на автосалонах, ВАЗ був об’єктом пильної уваги публіки. Той факт, що сьогодні в містах Росії можна побачити стільки старих автомобілів ВАЗ, зайвий раз доводить популярність цієї марки. Всупереч розхожій думці, низькі ціни на автомобілі ВАЗ – далеко не єдина їх гідність.

Рішення про створення Авто ВАЗ було прийнято на з’їзді КПРС у 1966 році. Виникло питання про дизайн нових автомобілів ВАЗ. Визначитися з концепцією радянського авто інженерам СРСР допомогли фахівці Fiat. Вибір італійського автовиробника в якості партнера Авто ВАЗ був обумовлений політичними міркуваннями, а саме – впливовістю комуністичного режиму в Італії. Дизайн перших машин Vaz був скопійований з Fiat 124 невипадково, адже саме цей автомобіль був у 1966 році визнаний кращим в Європі. Пошук символу Авто ВАЗ закінчився вельми несподіваним чином: в якості логотипу Vaz була обрана всім відома лодія, зображена у вигляді букви «В». Її основою став схематичних малюнок працівника московської дирекції Авто ВАЗ, зроблений на звичайному зошитовому аркуші.

Подвійне ім’я машин Vaz – «Жигулі» і «Лади» пояснюється експортними амбіціями Авто ВАЗ. Підходить для внутрішнього ринку ім’я «Жигулі» було неприйнятно для продажу ВАЗ за кордон: дуже співзвучне воно було зі словом «жигало». Зате «Лада», вибране в ході проведеного журналом «За кермом» конкурсу, виявилось набагато милозвучніше для іноземців, які бажали придбати ВАЗ .

У 1970 році на брюссельському автосалоні ВАЗ представив світу свою першу модель – Vaz 2101. Поява в Радянському Союзі власного автовиробника породило цілий сектор економіки: були організовані станції обслуговування, магазини комплектуючих і те, що сучасною мовою можна назвати офіційним дилером ВАЗ. Привабливість цін ВАЗ і непогану якість дозволило поширювати їх навіть в Японії і Великобританії.

Однією з найвдаліших моделей, яку і сьогодні можна придбати у будь-якого дилера ВАЗ. називають «Ниву», яка вперше виїхала з складального цеху в 1977 році. Повний привід з міжосьовим диференціалом і конструкція суцільнометалевого кузова зробила її привабливою як для міської їзди, так і для пересування по пересіченій місцевості. Цікавий факт, що досить низька ціна ВАЗ 2121 не дала цій моделі піти в небуття: сьогодні вона конкурує з випущеної в 2003 році ВАЗ 21213, створення якої спонсорував General Motors.

Машини вітчизняної марки лають чи не частіше ніж хвалять – на те є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Очевидно одне: без Авто ВАЗ неможливо уявити майбутнє російського автопрому. На автосалонах в Москві ВАЗ кілька разів представляв концепт-моделі, які був готовий пустити у виробництво. На жаль, деякі до цього моменту встигли морально застаріти. Концерн зосередився на випуску Lada Priora, Kalina,Lada 110, Lada Samara і т. д. Інтерес представляє проект Lada 2116, виробництво якої планується налагодити в найближчий рік. На фото, цього ВАЗ, помітно вплив модельного ряду Ford на дизайн машини. Розробляється вона, втім, спільно з фахівцями Renault. Якими б ні були плани автоконцерну на майбутнє, ясно одне – ціна на нові автомобілі ВАЗ буде набагато вище, чи не на одному рівні з європейськими машинами. Хочеться сподіватися, що якість їх буде відповідне.

У офіційного дилера ВАЗ ви зможете купити автомобіль ВАЗ в Москві в кращих автосалонах, завжди в наявності широкий вибір моделей різних комплектацій, продаж авто ВАЗ за низькими цінами як на нові автомобілі ВАЗ, так і на старі авто з пробігом.

Короткий опис статті: іспит пдд Купити автомобіль ВАЗ новий або б/у (4144 оголошень) або дати оголошення про продаж авто ВАЗ — вигідні ціни та відгуки власників автомобілів ВАЗ

Джерело: ВАЗ: найкращі ціни на модельний ряд ВАЗ 2015. Купити новий автомобіль ВАЗ в офіційного дилера в Москві, оголошення про продаж вживаних машин.

Також ви можете прочитати