У Єкатеринбурзі стартував іспити для трудових мігрантів, Перший по термінових новин LIFE .

06.09.2015

В Єкатеринбурзі стартував іспити для трудових мігрантів
На Уралі відкрилася найбільша в РФ майданчик для тестування іноземних громадян на знання російської мови, історії та законодавства Росії.

Сьогодні в Єкатеринбурзі стартував іспити для мігрантів, які бажають отримати патент, дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання в РФ. Іноземні громадяни повинні пройти тестування з російської мови, історії Росії та основ російського законодавства.

напередодні масового тестування іноземних громадян Гірничий університет відкрив власний Міграційний центр, здатний вмістити одночасно 200 осіб. У новорічні канікули будівельники трудилися не покладаючи рук, намагаючись вчасно завершити роботи і обладнати величезний клас партами і стільцями. Їм це вдалося: у порівнянні з іншими містами, єкатеринбурзький центр став найбільшою в Росії майданчиком для мігрантів здачі іспитів.

Я впевнений, що здам іспит з російської мови. Думаю, найскладнішим для мене виявиться тестування з історії Росії, вважає приїжджий з Таджикистану Бобошох Нуридинов.

Варто відзначити, що сьогодні складати іспит прийшли лише сто чоловік. Всього ж, за оцінками УФМС Росії по Свердловській області, в 2015 році в регіоні тестування належить пройти 80 тисячам іноземних громадян. Крім власне іспиту, в Міграційному центрі будуть організовані підготовчі курси та передекзаменаційні консультації.

Роботодавці в своїй більшості підтримують новий закон, що зобов’язує мігрантів здавати іспит на знання російської мови, історії та законодавства РФ. Вони вважають, що тестування підвищить кваліфікацію робочої сили і навіть поліпшить дисципліну трудових мігрантів.

З усіх предметів роботодавці вважають зайвим тільки російську історію, мотивуючи це тим, що дані знання зовсім не обов’язкові для громадян Таджикистану, Узбекистану або Киргизії. А ось знання російської мови для іноземців, охочих працювати на території РФ, на думку уральських роботодавців, необхідно.

У свою чергу іноземці теж схвалюють нововведення, погоджуючись, що знання мови і законів Росії не зашкодить.

Нагадаємо, з першого січня 2015 року набув чинності федеральний закон, який зобов’язав іноземних громадян, які бажають отримати патент, дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання, здати комплексні іспити.

Якщо ви помітили помилку чи похибку у тексті, виділіть її курсором і натисніть Ctrl + Enter

Короткий опис статті: іспити На Уралі відкрилася найбільша в РФ майданчик для тестування іноземних громадян на знання російської мови, історії та законодавства Росії. новини, останні новини, гарячі новини

Джерело: В Єкатеринбурзі стартував іспити для трудових мігрантів — Перший за строковими новин — LIFE | NEWS

Також ви можете прочитати