Статуси про іспити якщо здала іспит або завтра іспит!

31.08.2015

Статуси про іспити

По закінченню навчального року у вищих і середніх навчальних закладах студенти і школярі здають іспити. Це дуже хвилюючий процес, адже підготовка до кожного предмета вимагає багато часу і розумової праці. Потрібно вивчити всі квитки, а їх може бути стільки багато. в голові вони всі перемішуються. Нерідко буває, приходячи на здачу іспиту і витягаючи квиток, розумієш, що попався саме той, до якого не підготувався. І виникає відразу хвилююче почуття: «що робити!» на допомогу в цьому випадку приходять шпаргалки. І якщо ви не спалити перед викладачем, то гарна оцінка забезпечена. Статуси про іспити якщо здала іспит або завтра іспит!

Але все-таки постарайтеся підготуватися до них на всі 100%, щоб потім не було неприємних моментів. По-перше, забудьте про використання інтернету, як розваги. А саме соціальні мережі. Поставте відразу статус про іспит у своєму профілі, щоб оточуючі Вас менше турбували в такий важкий період. Якщо не знаєте, як краще повідомити їх, то наша рубрика стане невеликим помічником.

наприклад, якщо сьогодні в поті чола, і з великим завалом літератури на письмовому столі Ви готуєтеся до завтрашнього заліку, то саме час написати всім статус – завтра іспит! Багато це зрозуміють, і не стануть турбувати по дрібницях. А навпаки нададуть підтримку – «по-материв вас».

Якщо все пройшло успішно, то тоді не сумнівайтеся і висловлюйте радість всім – і близьким і друзям, встановивши статус – здала іспит!

Короткий опис статті: іспити Статуси за які ставлять клас. Колекція статусів для Вас! статуси, статуси за які ставлять клас

Джерело: Статуси про іспити – якщо здала іспит або завтра іспит!

Також ви можете прочитати