Сроки и порядок сдачи экзаменов в ГАИ, Штурман

02.08.2015

Строки і порядок складання іспитів в ДАІ

Шлях до повноправного учасника дорожнього руху

Отже, позаду дев’ять тижнів навчання і, здавалося б, все ближче заповітна картка, що дозволяє самостійно сісти за кермо і відправитися… так просто, куди очі дивляться! Адже всі ці тижні були присвячені цьому дню, коли можна буде з повним правом назвати себе водієм.

Проте все не так просто: попереду внутрішні іспити в автошколі і, нарешті, вирішують подальшу долю учня іспити в ДАІ.

З внутрішніми іспитами все не так складно. Термін здачі теоретичного іспиту автошкола встановлює самостійно, на ньому учнів ставлять в умови офіційної перевірки знань і умінь у Державтоінспекції. Ті ж двадцять питань, ті ж двадцять хвилин на те, щоб дати на них відповіді, ті ж дві допустимих помилки. Допустив третю? Ласкаво просимо на переекзаменовку. В автошколі кількість спроб перездачі іспиту зазвичай не обмежена, адміністрація намагається йти назустріч учням. З іншого боку і таких унікумів, які б не здали теорію з третього разу, практично не зустрічається.

Тих, хто успішно впорався з теоретичною частиною, чекає майданчик і місто. В принципі іспит не сильно відрізняється від звичних практичних занять з інструктором, тому зазвичай переважна більшість здають допускаються до іспиту на отримання прав.

Здавши всі необхідні документи (ксерокопія паспорта, дві фотографії встановленого зразка, медичну довідку та квитанцію про оплату), претендент відправляється на консультацію, де дізнається про порядок здачі іспиту в ДАІ.

Термін здачі теоретичного іспиту ДАІ встановлює виходячи з власного розкладу. Результати іспиту видаються після того, як з завданнями впоралася вся група. Ті, кому вдасться впоратися з теорією, відразу ж відправляються здавати практику. Тут вже практика не є такою простою: інспектор – не ваш інструктор, і він не збирається заспокоювати, підказувати або радити. Зробив грубу помилку – виходиш з машини і йдеш додому. Результатом декількох дрібних помилок також може стати перездача іспиту, хоча іноді інспектори беруть до уваги стан претендента.

У випадку, якщо все здано успішно, співробітники ДАІ повідомлять, коли приходити за заповітної карткою. Тим же, кому не пощастило, належить перездача іспиту. Краще всього дізнатися, коли чекає чергова здача учнів школи, в якій навчався невдачливий студент. Прийшовши разом з іншою групою своєї школи, можна уникнути зайвих черг.Терміни здачі не обмежені, однак треба мати на увазі, що позитивний результат з теорії дійсний лише протягом трьох місяців, після закінчення цього терміну іспит доведеться перескладати. Кількість спроб перездачі практичного іспиту обмежена трьома. Якщо претенденту не вдається здати місто з третього разу, для того, щоб потрапити на іспит, йому необхідно ще раз пройти повний курс практичного навчання водінню.

  • Контакти (детальніше)

Короткий опис статті: іспит даі

Джерело: Строки і порядок складання іспитів в ДАІ — Штурман

Також ви можете прочитати