Сонник іспит уві сні, до чого сниться іспит. Тлумачення снів

05.08.2015

Сонник, сон про іспиті

Сонники / Сни на Е / Сонник, сон про екзамені.

У разі якщо в сні на іспиті у Вас успішно вийшло використовувати шпаргалку, то в реальному житті все буде успішно. У разі якщо ж шпаргалка тільки все зіпсувала, то слід задуматися над виправдання ризику.

Сновидіння, де Ви користуєтеся на іспиті шпаргалками, означає, що Ви вирішили втрутитися в якусь сумнівну справу.

Якщо під час сновидіння Ви екзаменатор — означає, що Ви давним-давно налаштовані на яку-небудь важливу розмову.

Вдаватися на іспит не відповідає одязі — скоріше за все наяву Ви втомилися дотримуватися різні формальності.

Якщо Ви побачили в сні, що Ви не в силах скласти іспит — таке сновидіння каже, те, що Ви замислили, неможливо зробити без підготовки.

Якщо Вам приснилося, що Ви вдало здаєте іспит, то цілком можливо, що в житті Вас вважають невдахою, хоч Ви і не згодні з цим.

Якщо під час сновидіння Ви провалитесь на іспиті — у реальному житті Ви вдало впораєтеся з будь-якою перевіркою, якщо під час сновидіння Ви здаєте іспит — у реальному житті Ви досягнете своїх цілей.

Популярне в соннику:

У нашому онлайн соннику Ви можете дізнатися не тільки, що означає іспит у сні, але і подивитися тлумачення інших снів. Крім того, ми пропонуємо подивитися сонники Ванги і Нострадамуса, скачати сонник Міллера — можливо, саме в ньому Ви знайдете значення сну «іспит».

Короткий опис статті: іспит Сонники завжди користувалися популярністю, адже кожному цікаво знати, що значив нічний кошмар або приємне бачення. З нашим сайтом розгадувати сни стає легше. Спробуйте і ви заглянути в свої сновидіння з нашою допомогою. сонник тлумачення снів сниться

Джерело: Сонник іспит уві сні, до чого сниться іспит. Тлумачення снів

Також ви можете прочитати