Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

29.06.2016

Завантажити екзаменаційні білети ПДР 2016

Виберіть цікаву для вас категорію екзаменаційних білетів ПДР 2016 і натисніть на неї.

Екзаменаційні білети ПДР 2016 скачати безкоштовно

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Скоро здавати іспити з Правил дорожнього руху? Переживаєте, що не на всі запитання знайдете правильні відповіді? Хотіли б потренуватися, перш ніж іти складати іспити в ГИБДД?

Всі проблеми вирішуються за допомогою однієї простої програми – комп’ютерної версії екзаменаційних білетів ПДР за 2016 рік, безкоштовно завантажити яку можна на нашому сайті. Зверніть увагу, що вам необхідна саме оновлена версія програми, в яку увійшли зміни, прийняті у правилах дорожнього руху Російської Федерації 1 липня 2016 року. Саме таку тут і пропонують. Так що можете прямо зараз завантажити безкоштовно безкоштовно квитки ПДР 2016 на комп’ютер або телефон під управлінням Андроїд. Програма повністю російською мовою і не містить віруси.

Які зміни увійшли в комплекс екзаменаційних білетів ПДР 2016 онлайн? Зміни, досить значні, вони торкнулися:

 • порядку оформлення випадків ДТП;
 • посилення покарання водіїв за водіння авто в нетверезому вигляді;
 • положення про наявність світловідбиваючих елементів у пішоходів у темний час доби, що рухаються в зоні заміських шосе;
 • вимог безпеки для водіїв автобусів під час перевезення дітей.

Всі квитки, які закладені в комп’ютерну програму ПДР 2016, складені з урахуванням останніх змін. Скачивайте квитки ПДР 2016 із змінами безкоштовно.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Скачивайте безкоштовні квитки ПДР 2016 із змінами

Всі квитки розділені на категорії, що відповідають програмам навчання на курсах водіння.

 1. Квитки ПДР, призначені здають теоретичний іспит на права водія категорії AB. Їх слід навчитися вирішувати майбутнім водіям мотоциклів і легкових авто.
 2. Квитки для студентів теоретичний іспит на права водія вантажних автотранспортних засобів і пасажирського автомобільного транспорту – на категорію CD.
 3. Найбільш популярна категорія в даний час – ВС. Якщо ви отримуєте права на водіння легкових авто та вантажного транспорту, то слід опрацювати саме цю групу екзаменаційних білетів.
 4. У зв’язку з тим, що категорія A невіддільна від категорії B, а D від З, вибираючи групи екзаменаційних білетів BC або ABCD, ви отримуєте повний комплект питань, існуючий на даний момент в ГИБДД. Цей комплект дублюється двічі – маленька особливість програми, яка була введена для тих, хто автоматично шукає квитки лише по своїй категорії.

Розібравшись з категоріями, можна переходити до наступного етапу – рішенням шаблонів на комп’ютері. Для цього необхідно завантажити безкоштовно безкоштовно квитки ПДР 2016 безкоштовно на комп’ютер. телефон або планшет з нашого сайту. Потім встановити програму і почати вирішувати екзаменаційні квитки.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Завантажити безкоштовно безкоштовно квитки ПДР 2016 безкоштовно на комп’ютер

Режим роботи програми з оновленими екзаменаційними білетами ПДР 2016 дублює умови, в яких проводяться справжні іспити в ГИБДД РФ. Вам дається всього 20 хвилин, протягом яких слід відповісти на 20 питань. Можна зробити всього дві помилки. Відразу після проходження теоретичного іспиту програма видасть вам результат.

Ви зможете переглянути, які відповіді виявилися невірними і дізнатися, як потрібно було відповісти на випали вам питання. За допомогою комп’ютерної програми можна не тільки вирішувати екзаменаційні квитки і перевіряти свою ступінь готовності до іспитів, але і знайомитися з коментарями до відповідей, а також повторювати правила дорожнього руху.

Незважаючи на те, що програма дає можливість визубрити правильні відповіді, ми б не рекомендували йти цим шляхом. Краще вдумливо підійти до вивчення кожного питання, щоб його зрозуміти. Адже на дорозі у вас не буде можливості «перезапустити» ситуацію і подивитися правильну відповідь. Коли-небудь швидка реакція і доскональне знання правил дорожнього руху врятує вам життя. Так що скачивайте безкоштовно екзаменаційні білети ПДР 2016 на комп’ютер або телефон (Андроїд) у форматі pdf або програми і тренуйтеся.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016 (категорії ABCD)

Кожне водійське посвідчення характеризується категорією. Це означає, що ви можете керувати тільки певними видами транспортних засобів, що відрізняються один від одного технічними параметрами (вага, об’єм двигуна, та ін) і кількістю пасажирських місць. Варто відзначити, що порушення цієї вимоги правил дорожнього руху (далі – ПДР), тягне за собою штраф від 5 000 до 15 000 рублів.

Якщо ви бажаєте потренуватися складання теоретичних іспитів ПДР на категорію ABCD, можете скористатися спеціальним софтом, який був розроблений спеціально для цієї мети. Скачайте безкоштовно екзаменаційні білети ПДР 2016 і отримаєте можливість вивчити всі завдання, які використовуються для перевірки рівня теоретичної підготовки курсантів, які претендують на отримання категорії ABCD.

В комп’ютерній програмі всі квитки розділені на категорії AB, CD, BC і ABCD. Такий комплект дозволяє провести повноцінну підготовку з тих питань, які зустрінуться на вашому екзамені.

Особливості програми для підготовки до здачі іспитів ПДР на категорію ABCD

Програма містить в собі зміни до ПДР РФ, що вступили в силу 1 липня 2016 року. Вона ж дозволяє вивчати самі Правила дорожнього руху в останній редакції. Це дуже важливий аспект, який може вплинути на успішність складання іспиту і яким не можна нехтувати.

В базі міститься 80 питань, які включають в себе як текст, так і графічні матеріали. Питання повністю ідентичні тим, що використовуються при здачі теоретичного іспиту в ГИБДД. Емулятор працює в двох режимах:

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

 1. тренування. Час проходження іспиту не обмежується. Якщо ви даєте неправильну відповідь, система повідомляє про це просить вибрати інший варіант. Якщо вам важко відповісти, можна переглянути коментарі, які додаються до кожного питання;
 2. іспит. Із загальної бази квитків категорії ABCD випадковим чином вибирається 1 квиток на 20 питань. На те, щоб відповісти на запитання-тести, дається рівно 20 хвилин. Якщо ви робите більше двох помилок, іспит вважається несданным. Таким чином, програмою створюються умови ідентичні тим, при яких ви будете здавати цей іспит в ГИБДД.

Після проходження тестування, програма підраховує кількість правильних відповідей і робить висновок – ви здали іспит чи ні. Ви можете ще раз переглянути всі свої відповіді, щоб зрозуміти, де були допущені помилки. Ця програма дозволяє не просто зазубрювати правильні відповіді, а повноцінно готуватися до іспитів, повторюючи Правила дорожнього руху і детально розбираючи кожну ситуацію. Тому редакція сайту радить негайно завантажити безкоштовно безкоштовно квитки ПДР 2016 безкоштовно і вже сьогодні почати практикуватися в теоретичних питаннях.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016 (категорії AB)

Права категорії AB дають дозвіл на участь у дорожньому русі в якості водія мотоцикла і легкового автомобіля. Іспити на отримання водійського посвідчення категорії AB проходять у державної інспекції безпеки дорожнього руху (далі – ДАІ) і складаються з двох частин:

 • теоретична – двадцятихвилинне тестування на комп’ютері за квитками;
 • практична – перевірка навичок водіння.

Як показує статистика, пройти теоретичну частину іспитів не складно – потрібно максимум уваги і вдумливий підхід до прочитання питань та вибору правильних відповідей. А ще швидкість – дається всього лише 20 хвилин на проходження тестування.

чи Можна підготуватися до складання теоретичного іспиту ПДР?

Заздалегідь підготуватися до теоретичного іспиту можна. Для цього є два шляхи: ви або вирішуєте квитки в режимі онлайн на спеціалізованих сайтах, або завантажуєте відповідну програму собі на комп’ютер. Другий варіант зручний тим, що вам не потрібен постійний доступ до мережі Інтернет, так і можливостей десктопні версії надають набагато більше.

наприклад, можна завантажити безкоштовно на нашому сайті комп’ютерну програму «Екзаменаційні квитки ПДР 2016». можна використовувати для підготовки до здачі іспитів на водійські права категорії AB.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016

Ми рекомендуємо скористатися цією програмою, так як вона:

 1. Містить оновлення, що з’явилися в результаті змін в ПДР РФ від 1 липня 2016 року.
 2. Містить квитки, за якими проводиться теоретичний іспит в ГИБДД водіїв категорії AB.
 3. Повністю копіює умови здачі іспитів в ГИБДД. Дається 20 хвилин на рішення 20 питань. Для успішного проходження тестування необхідно правильно відповісти, щонайменше, на 18.
 4. В режимі тренування дозволяє знайомитися з коментарями до питань, які допомагають більш вдумливо підходити до процесу підготовки до іспитів.
 5. Виконана на високому рівні: зручна навігація, легко читається шрифт, висока якість графічного матеріалу, використовуваного в питаннях.
 6. Окрему групу квитків тільки для тих користувачів, які готуються до здачі іспитів на категорії BC. Це дозволяє сконцентруватися на тому, що потрібно саме вам і не витрачати час на вивчення потрібних квитків.

Усі вищевказані особливості дозволяють швидко відточувати навички успішної здачі теоретичного іспиту для отримання водійських прав категорії BC. Вчіть ПДР, вивчайте ситуації, які можуть виникнути на дорозі. Цим ви убезпечите себе від ризику бути покараним за незнання правил – караним рублем або втратою здоров’я.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Екзаменаційні білети ПДР 2016 (категорії ВС)

Всі знають, що особам, які бажають пройти іспити на отримання водійських прав категорії ВС, необхідно:

 • бути старше 18 років,
 • подати медичний висновок про дозвіл керувати транспортним засобом,
 • пройти відповідне навчання в автошколі, яка має ліцензію,
 • здати іспит, що підтверджує наявність теоретичних знань і практичних навичок водіння.

Як підготуватися до іспитів?

Здача теоретичної частини іспиту на категорію BC вимагає від майбутнього водія досконалого знання наступних питань:

 • правил дорожнього руху, встановлених на території Російської Федерації;
 • знання законодавчих нормативів РФ, що відносяться до безпеки руху на дорогах;
 • теоретичних знань у наданні першої медичної допомоги особам, що потрапили в ДТП;
 • знання основних вимог, що стосуються допуску транспортного засобу до експлуатації;
 • законодавчій частині всіх типів відповідальності водіїв ТЗ: цивільної, адміністративної та кримінальної;
 • знання основ безпечного водіння всіх типів транспортних засобів: мотоцикла, легкового та вантажного транспортного засобу, а також мікроавтобуси і автобуси.

Виникає питання – а чи можна заздалегідь підготуватися до здачі теоретичного іспиту? Виявляється, можна, якщо скачати на нашому сайті програму, що містить всі квитки, за якими проводяться іспити в ГИБДД.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Програма «Екзаменаційні квитки ПДР 2016» (категорії ВС)

Комп’ютерна програма являє собою модуль, що складається з трьох блоків.

 1. Правила дорожнього руху, які рекомендується вивчити, а краще вивчити напам’ять.
 2. Тренування. Програма дає можливість розглядати кожне питання стільки часу, скільки необхідно для одержання правильної відповіді. Якщо ж відповідь виявився невірним, можна користуватися підказками у коментарі до питання.
 3. Іспит. За 20 хвилин вам необхідно відповісти на 20 питань, допустивши, максимум, 2 невірних відповіді.

Для позитивної здачі теоретичного іспиту буде корисно вирішити всі квитки самостійно. При цьому краще уникати механічного виучування правильних відповідей, а постаратися зрозуміти логіку, пригадати правила дорожнього руху. Тим більше, що така можливість у програмі закладена.

Головне – увага і концентрація на чіткому виконанні поставленого завдання. Не панікувати! Бути впевненим у своїх знаннях! І тоді у Вас обов’язково все вийде. Удачі.

Екзаменаційні білети ПДР 2016 (категорії СD)

Перш ніж ви отримаєте жадані водійські права категорії СD, вам доведеться здати іспити. Іспити проходять у Державної інспекції безпеки дорожнього руху. Складаються вони з таких етапів:

 • теоретичне тестування за квитками;
 • перевірка основних навичок водіння на автодромі;
 • підтвердження набутих знань в умовах міського руху транспорту.

Скачати екзаменаційні білети ПДР 2016

Як підготуватися до здачі теоретичного іспиту?

Здача теоретичного іспиту являє собою тестування. Для його виконання видається один квиток, який складається з 20 випадкових питань. Час, протягом якого ви повинні надати 20 правильних відповідей, обмежена 20 хвилинами. Допустиме кількістю помилок – не більше двох на весь тест. Під час іспиту заборонено розмовляти з сусідами, користуватися мобільним телефоном або довідковими матеріалами.

Виникає питання: можна підготуватися заздалегідь до складання тесту по квитках, які будуть в ГИБДД?

Відповідь: — так!

Для цього потрібно всього лише завантажити на ваш комп’ютер програму, що містить всі екзаменаційні білети ПДР 2016 категорії СD. Програма поширюється абсолютно безкоштовно. Після установки у вас з’являється можливість проходити тестування стільки разів, скільки потрібно, щоб навчитися правильно відповідати на всі питання. Категорія СD містить 40 квитків, в кожному квитку по 20 питань. Так що якщо бажаєте заздалегідь підготуватися до здачі іспиту, краще завантажити програму вже сьогодні і почати з нею працювати.

У чому переваги програми «Екзаменаційні квитки ПДР 2016»?

По-перше. у базу даних закладені питання, які зустрінуться вам при здачі цього іспиту в ГИБДД.

По-друге. програма за 2016 рік містить всі оновлення, що сталися у зв’язку з внесеними змінами в текст Правил дорожнього руху у червні 2016 року. До речі, тим, хто вже має права, теж не буде зайвим знайомитися з новими правилами і повирішувати квитки.

по-третє. у вас є можливість працювати в двох режимах:

 1. тренувальному (для новачків, які ще тільки вивчають правила);
 2. екзаменаційному (якщо ви хочете вдосконалити свої навички проходження тесту).

по-четверте. програма видає список правильних відповідей і навіть дозволяє читати підказки-коментарі, завдяки яким навчання проходить з більшою ефективністю. Обов’язково скачайте квитки ПДР на комп’ютер або телефон! І успіхів у здачі іспитів.

Короткий опис статті: квитки іспит пдд Гряде іспит на отримання водійських прав? Хочете закріпити теоретичні знання правил дорожнього руху? Тоді вам необхідно завантажити екзаменаційні білети ПДР 2016 безкоштовно на телефон або комп’ютер. квитки пдр 2016 завантажити безкоштовно безкоштовно квитки пдр 2016 скачати безкоштовно, завантажити безкоштовно безкоштовно квитки пдр, квитки пдр 2016 завантажити на комп’ютер, завантажити безкоштовно безкоштовно квитки пдр 2016 на андроїд, екзаменаційні білети пдр 2016 скачати, скачати білети пдр 2016 на телефон, скачати безкоштовно квитки пдр 2016 на комп’ютер, квитки пдр скачати безкоштовно, екзаменаційні білети пдр 2016 скачати безкоштовно

Джерело: Завантажити екзаменаційні білети ПДР 2016

Також ви можете прочитати