Скачати білети ДАІ України, безкоштовно, з відповідями і тестуванням.

30.07.2015

Скачати білети ДАІ України, безкоштовно, з відповідями і тестуванням

Ви можете скачати архів 15,5 Мб екзаменаційних квитків та допоміжні матеріали (безпека водіння, надання першої медичної допомоги та Правила дорожнього руху) для локальної роботи на своєму комп’ютері без підключення до інтернет. Безкоштовно. Вільна ліцензія. Інсталяція та коди не потрібно, просто розпакуйте файли самораспаковівающегося архіву (двічі натисніть мишею на архівному файлі і запустіть його на виконання). Для роботи двічі натисніть мишею на кореневому файлі розпакованої папки. Ознайомитися з квитками Ви можете на нашому сайті у відповідному тематичному розділі. Програми тестування вбудовані у веб-сторінки, і написані на стандартному вбудованому в інтернет-браузери мові JavaScript. Додаткове ПО не вимагається.

Ви маєте право встановлювати викачані з нашого ресурсу адаптовані програми квитків без змін на будь-яку кількість комп’ютерів і робити резервні копії на будь-яких електронних носіях для використання, зберігання, перенесення і установки на комп’ютер(и) з метою індивідуального навчання та/або навчання населення правил дорожнього руху в будь-яких навчальних закладах і в домашніх умовах. Потрібен «стандартний» інтернет-браузер.

Увага. Навчання за ПК і теоретичні навички підготовки з комп’ютером НІКОЛИ не замінить навчання з кваліфікованим викладачем і інструктором і не скасує придбання навичок водіння в автошколі, технікумі і т. п. Родичі і друзі також ніколи не замінять практичне навчання з НЕЗАЛЕЖНИМ інструктором в спеціалізованому навчальному закладі.

Увага — спливаючі вікна в локальному режимі. При роботі з квитками в локальному режимі браузер Internet Explorer може автоматично заблокувати JavaScript і запропонувати вгорі сторінки спливаюче вікно наступного змісту: «В цілях безпеки Internet Explorer не дозволяє цього веб-сайту виконання сценаріїв. «. В цьому випадку або вимкніть спливаючі вікна, або клацніть ЛІВОЮ або ПРАВОЮ кнопкою миші по спливаючій панелі і виберіть (натисніть) меню «Дозволити заблокований вміст. «. після чого у вікні натисніть кнопку «ТАК» (дозвіл на виконання активного вмісту). Після цих дій комп’ютер буде виконувати програми JavaScript в локальному режимі — ці програми не інсталюються, не мають прихованих програмних файлів, вірусів і бібліотек, нічого не модифікують в комп’ютері і не пишуть файли на жорсткий диск.

Програми завантажуються з веб-сторінки ТІЛЬКИ в оперативну пам’ять і виконуються ТІЛЬКИ в оперативній пам’яті комп’ютера. Після закінчення роботи і закриття веб-сторінки браузером програми автоматично видаляються з оперативної пам’яті і тимчасового буфера комп’ютера. Ніяких кодів, інсталяцій та особливих дій для роботи з програмами на JavaScript не потрібно.

© 2004-2010. Юлія Кафтанова, Україна, м. Харків — написання інтерактивних клієнтських програм на JavaScript для вивчення правил дорожнього руху через інтернет. Копіювання програмних кодів квитків ДАІ заборонено. E-mail розробника: webois@bk.ru

УДАІ ГУМВС України в Харківській області

вул. Шевченка, 26, Харків, 61013, Україна, тел. 057 704-15-81, 707-35-00

Короткий опис статті: іспит пдд скачати

Джерело: Завантажити білети ДАІ України, безкоштовно, з відповідями і тестуванням :: УДАІ ГУМВС України в Харківській області, офіційний веб-сайт

Також ви можете прочитати