Скачати безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для

05.08.2015

Програма ПДР ефективно допоможе в підготовці до іспитів

Продуманий алгоритм дозволить легко засвоїти питання, що стосуються теорії, і з першого разу успішно здати іспити і отримати водійські права категорій «А», «В», «С», «D». Найбільшу користь принесе починаючим водіям програма ПДР 2013-2014, скачати безкоштовно яку можна без зволікань і почати готуватися до іспитів, не відкладаючи цю справу на потім а просто перейдіть по прамой посиланням .

Навчальна програма ПДР складається з наступних розділів:

Скачати безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для
Теоретичний розділ, в якому зібрано максимум інформації, яка включає в себе самі правила, основні правила надання першої медичної допомоги на дорозі, відомості про те, як влаштований автомобіль, а також приклади виконання різних вправ на автодромі. Для того, щоб Ви змогли освоїти всі нюанси Правил немає особливої необхідності заучувати квитки, завантажити програму і розібратися з нею – ось, що ефективно допоможе. Ви зможете здійснювати пошук за документацією, а також роздруковувати тестові матеріали.

Скачати безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для
Розділ, присвячений практиці. Робоча програма з ПДР в цьому розділі формує величезна кількість тестів з питань за категоріями «АВ» або «СD». Тестування проводиться в декількох режимах:

  1. режим тренування надає можливість по питанню відкрити потрібну інформацію, подивитися всі коментарі, побачити результативність відповіді
  2. режим заліку дозволить налаштувати коментарі, якщо відповідь невірна
  3. відображати результати відповіді
  4. налаштувати кількість допустимих помилкових варіантів
  5. встановити обмежувач часу
  6. пройти тест при незавершеному тестуванні
  7. виправлення своїх помилок у тесті

Скачати безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для
Розділ здачі іспиту. Для всіх, хто готується до реальної здачі іспитів, потрібно вивчити квитки ПДР 2013-2014, завантажити програму і вибрати потрібну категорію «АВ» або «СD». Проходження в цьому режимі здачі іспиту дозволить зрозуміти, чи готові Ви чи потрібно ще якісь запитання «підтягнути».

Скачати безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для
Розділ статистики. Навчальна програма ПДР 2014 у цьому розділі зберігає результати, як самих іспитів, так і останніх заліків за тестами. Тут можна подивитися правильні відповіді на будь-які питання разом з коментарями до них. Як і вся програма, цей розділ грамотно продуманий розробниками таким чином, щоб Ви могли самі визначити свій рівень підготовки до реального іспиту.

Мультимедійне інтерактивне посібник з дружнім інтерфейсом можна скачати пройшовши по прямой ссылке Підготовка до іспиту з ПРАВИЛ дорожнього руху .

Пропонуємо ознайомитися з інтерфейсом програми:

Скачати безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для

Короткий опис статті: іспит пдд скачати Лінь ходити в автошколу? Скачай безкоштовно програму ПДР 2013-2014 на нашому порталі. Перевір теоретичні знання у себе вдома! Заходь! програма правил дорожнього руху, пдр завантажити програму, програма пдр 2014, пдр скачати програму 2014, програма пдр 2014 скачати безкоштовно, навчальна програма пдр, квитки пдр завантажити програму, робоча програма з пдр, квитки пдр 2014 завантажити програму, навчальна програма пдр 2014

Джерело: Завантажити безкоштовно навчальну програму з квитками ПДР 2013-2014 для здачі іспиту

Також ви можете прочитати