Штрафи ГИБДД Самара. Як їх впізнати, подивитися і перевірити, Самарські

04.09.2015

Штрафи ГИБДД Самара. Як їх впізнати, подивитися і перевірити

Часто водії Самари задаються питанням «Де і як я можу дізнатися штрафи ГИБДД, які «висять» на мені?». У даній статті я розповім, як їх подивитися і де перевірити, якщо Ви з якоїсь причини не знаєте, або не пам’ятаєте всі Ви заплатили, і можна спати спокійно, їхати за кордон відпочивати.

Штрафи ГИБДД в Самарі практично нічим не відрізняються від інших регіонів, за винятком Москви і Санкт-Петербурга, де штрафи коригуються в більшу сторону з різних причин дорожнечі послуг та заповнення доріг.

Але, тим не менш, наведу невелику інструкцію, як дізнатися штрафи ГИБДД в Самарі:

1) У першу чергу заходимо, власне, на сам сайт Держпослуг з дивною назвою СУПРЕМА. Адрес і посилань на нього багато, дам парочку (вони абсолютно ідентичні):

suprema63.ru. І він мені сподобався більше. У нього начебто інший дизайн, але схоже на теж саме і ніби як глюків менше.

Знаходимо зліва внизу «Електронні сервіси. Штрафи ГИБДД» (а у випадку з suprema63 праворуч внизу, прямо поруч з протидією корупції Штрафи ГИБДД Самара. Як їх впізнати, подивитися і перевірити, Самарські
) і вибирайте в списку послуг, то що Вас в даний момент цікавить: «Штрафи ГИБДД»

2) Тут все просто. Вводимо свої прізвище, ім’я, по батькові і дату народження (якщо не забули) і, потім, вибрати документ, який дозволить ідентифікувати штраф. Цим документом може бути або права, або протокол про порушення, або документ зі страшною назвою «Ухвала про покарання». Ну і дивимося, що за штрафи на нас висять.

Те, що нам вдалося дізнатися, можна відразу собі послати на електронку, а також роздрукувати квитанцію Ощадбанку для оплати штрафу.

www.gosuslugi.ru/ алгоритм той же самий, але тут зажадають авторизацію. Тобто необхідно бути зареєстрованим на ньому (це робиться не за 5 хвилин, потрібно знати свій номер СНІЛС та ІПН і потрібно чекати замовне паперовий лист). Рекомендується перевіряти штрафи і там, особливо якщо Ви їздите по іншим містам, так як інформація в різних відомствах може відрізнятися – звичайна ситуація в нашій країні.

Ось такий нехитрий алгоритм, який працює як для автолюбителів Самари, так і для багатьох інших.

Варто попередити, що є сервіси, які впізнають Ваші штрафи по SMS. Можливо вони і працюють, тільки Ви відправляєте їм свої дані, а вони також перевіряють штрафи на тому ж сайті, рубаючи на Вашій недієздатності бабло. Як видно з вищесказаного, перевірити самостійно заборгованість по базі – раз плюнути.

Чим загрожує несплата штрафу? Ну в першу чергу, якщо штраф не був сплачений протягом 30 днів, а вас зупинив співробітник ГИБДД і пробив на штрафи – ви потрапили! Він може залучити Вас за ст. 20.25 КОАП РФ. (Запросто можна загриміти на 15 діб)

По-друге, Вам закриті такі процедури як постановка/зняття з обліку, техогляд. Так як вся інформація по неоплачених штрафів потрапляє до судовим приставам – то вони ще й за кордон Вас можуть просто не пустити. По ідеї, вони повинні Вас шукати, але з-за дрібних штрафів їм це робити дуже лінь, і тому вони ловлять саме в таких ситуаціях.

Короткий опис статті: гибдд іспит онлайн Штрафи ГИБДД Самара. Як їх впізнати, подивитися і перевірити : ScreenShot 63.jpg Часто водії Самари задаються питанням «Де і як я можу дізнатися штрафи ГИБДД, які «висять» на мені?». У даній статті я розповім, як їх подивитися і де перевірити, якщо Ви з якоїсь причини … штрафи, перевірити, робити, потрібно, хоча, була, подивитися, гибдд, самара, дізнатися, такий, завжди, сьогодні, питання, які

Джерело: Штрафи ГИБДД Самара. Як їх впізнати, подивитися і перевірити — Самарські Водії

Також ви можете прочитати