Програмування для початківців і чайників. Основи та навчання програмуванню

02.07.2016

Програмування — це мистецтво мислити і досягати успіху.

Програмування — для тих, кого цікавить вибір престижної і високооплачуваної професії! Вибирайте прогрраммирование, якщо легкий інтелектуальна праця віддаєте перевагу рутинної роботи і фізичній изнурению!

Що таке програмування. З чого почати? Яку мову краще? Відповіді на ці запитання та приклади програм ви знайдете тут!

Програмування для початківців. Програмування для чайників.

Програмування для початківців і чайників. Основи та навчання програмуванню
Програмування — це процес створення інструкцій для обробки інформації центральним процесором.

Не вірте, що програмування для початківців це важко. Просто почніть займатися кожен день по годині і ви зрозумієте, що нічого в цьому складного немає. Весь матеріал структурований таким чином, щоб кожен читач за мінімум часу зміг засвоїти максимум інформації, для цього на сайті зібраний і розкладений по поличках курс. Для кожної мови створено окремий розділ, де кожен, хто хоче займатися, може знайти потрібну інформацію. На відповідній сторінці можна скачати книги. Портал постійно розвивається і поповнюється новими книгами, статтями та уроками. Програмування для чайників — це просто і легко, спробуйте самі!

Програмування для початківців і чайників. Основи та навчання програмуванню
Метою даного Інтернет ресурсу є накопичення і систематизація інформації, присвяченої різним мовам, паттернам проектування і реалізації, які існують на сьогоднішній день чи були дуже популярними в наделком минулому. Тому тут можна знайти відповіді на всі питання про програмування для початківців і для чайників:

  • Що таке програмування?
  • Що таке мова програмування?
  • Які мови існують?
  • Яку мову краще вибрати для початківця, щоб простий був і мені підходив?
  • Які мінімальний знання потрібні для того, щоб розпочати навчання?
  • З чого почати і що почитати чайнику?
  • Як стати високооплачуваним програмістом?

Вибір мови програмування.

Зазвичай вибір мови програмування залежить від тих цілей і завдань, які перед собою ставить людина. Немає універсальної відповіді на це питання, так само як і немає універсальної мови. Тому що кожна мова, втім, як і все в цьому світі, має свої сильні і слабкі сторони. Якщо ви хочете ознайомитися з основними мовами та їх можливостями, то це можна зробити на сторінці вибір мови.

Можливо ви захочете ознайомитися з мовами, які завоювали популярність у всьому світі і на них пишуть всі, починаючи від найпростіших калькуляторів і закінчуючи операційними системами. Ось лише кілька найбільш популярних:

Мова C++. Ця мова захопив пальму першості за кількістю прихильників серед програмістів і не даремно. Адже він є наступником мови Сі — величезної кількості напрацювань, готових бібліотек і прикладів. Величезний плюс для чайників — це крос-платформеність. Можна створювати програми будь-якої складності для Windows, Linux і MacOS.

Мова Delphi. Чудовий мову з відмінною середовищем програмування для початківців. Дозволяє в найкоротші терміни розробляти програми середнього ступеня складності й супроводжувати їх у подальшому. В основному пишуться програми для Windows, хоча є повний набір інструментів для ОС Linux.

Мова Visual Basic. Наступник мови Basic, що дозволяє втілювати в життя проекти будь-якої складності, створюючи при цьому візуальні інтерфейси з вражаючою простотою — відмінний вибір для навчання. А ось про крос-платформенности можна забути, програмування додатків обмежена ОС Windows.

Навчання програмуванню.

Програмування для початківців і чайників. Основи та навчання програмуванню
По мірі можливості на сайт будуть додаватися нові статті та керівництва. Передбачається охопити безліч тем, які так чи інакше пов’язані з темою навчання і програмування для чайників. Це і алгоритми, і створення многооконых Windows додатків з підвищеною стійкістю до відмов, і розробка складних веб-сервісів. І нехай вас не засмучує відсутність того чи іншого розділу, а може бути немає потрібної книги. Адже програмування — це точна і складна наука, а тут представлений лише той матеріал, який дійсно легко і просто підносить основи програмування для початківців, а сам процес відбору відбувається вручну, після довгого і ретельного вивчення.

Короткий опис статті: навчання програмуванню Іщещь основи? Програмування для початківців і програмування для чайників це легко! Вибери свою мову, пройди навчання програмуванню, скачай книги, навчися писати програми. програмування, програмування для початківців, програмування для чайників, основи програмування, мови програмування, навчання програмуванню

Джерело: Програмування для початківців і чайників. Основи та навчання програмуванню — це просто!

Також ви можете прочитати