Программированное навчання

28.06.2016

Программированное навчання
Надіслати свою хорошу роботу в базу знань просто. Використовуйте форму, розташовану нижче

Студенти, аспіранти, молоді вчені, які використовують базу знань у своїй навчанні і роботі, будуть вам дуже вдячні.

Подібні документи

Особливості та реалізація програмованого навчання. Принципи побудови та види навчальних програм. Блокове та модульне навчання. Технологія модульного навчання як напрям індивідуалізованого навчання. Моделювання на уроках геометрії.

Основи активних і дослідницьких методів навчання в сучасній школі. Дослідницькі методи в навчанні. Психологічна характеристика деяких сучасних інноваційних методів навчання. Программированное навчання, його достоїнства і недоліки.

Індивідуалізація і автоматизація процесу навчання. Біхевіористська теорія навчання. Основні ознаки, принципи, концептуальні засади, завдання і цілі програмованого навчання, його достоїнства і недоліки. Застосування алгоритму у дидактиці.

Реформа російської освіти та формування нового педагогічного менталітету у відповідності зі світовими тенденціями. Технологічний підхід у навчанні. Засоби представлення програми. Значення програмованого навчання у сучасній освіті.

Основні характеристики педагогічних технологій, навчання у співпраці. Концепція розвитку творчого мислення. Комментированное, модульне, розвиваюче і программированное навчання. Ігри для предметів гуманітарного циклу. Гра «Замітки на полях».

Особливості догматичного, пояснювально-ілюстративного, проблемного, програмованого, розвиваючого та модульного навчання, їх достоїнства, недоліки, пріоритети та ефективні сфери застосування. Основні завдання вчителя при застосуванні методу навчання.

Зміст і методика розвивального навчання. Завдання та особливості інтенсифікації навчального процесу. Поетапне формування розумових дій. Суть, передбачувані результати та недоліки теорій програмованого, проблемного та контекстного навчання.

Поняття та сутність навчання, його основні закономірності та циклічність. Структура та методи процесу навчання. Характеристика та особливості основних видів навчання: розвиваючого, пояснювально-ілюстративного, проблемного та програмованого навчання.

Поняття про навчальних програмах. Їх переваги, недоліки та проблеми підходів до проектування. Рекомендації по застосуванню психологічних теорій засвоєння. Елементи управління в сценаріях навчальних програм. Технологія створення мультимедіа курсу.

Короткий опис статті: навчання програмуванню Программированное навчання як кероване засвоєння програмованого навчального матеріалу з допомогою навчального пристрою (ЕОМ, програмованого підручника, кинотренажера та ін). Основні типи навчальних програм: їх порівняння, достоїнства і недоліки. программированное навчання кероване засвоєння

Джерело: Программированное навчання

Також ви можете прочитати