Правила дорожного движения России (ПДД РФ) 2015 года Билеты и экзамен, Программы для Android EX.UA

21.08.2015

Правила дорожнього руху (ПДР РФ) 2015 року: Квитки і іспит

Правила дорожнього руху Росії 2015, включаючи екзаменаційні квитки, іспит, дорожні знаки, дорожню розмітку та адміністративні штрафи. Вчи, тренуйся, готуйся до іспитів, здай іспит на відмінно і отримай водійські права з допомогою програми ПДР Росія 2015!

Додаток дозволяє ефективно підготуватися до складання теоретичного іспиту на право водіння в ГИБДД Російської Федерації.

Особливості програми ПДР Росії:

? Екзаменаційні квитки в додатку розташовані за номерами і ви зможете пройти всі квитки по порядку. Всі квитки ПДР відповідають офіційним на 2015 рік. Під час тренування на здачу іспиту за квитками ПДР при неправильному відповіді відображаються пояснення та підказки. Квитки ПДР для категорій водіння A і B відповідають друкованим виданням РФ 2015 року.

? Здайте реальний теоретичний іспит на знання Правил Дорожнього Руху Росії. Перевірити знання, уміння і навички в розділі Іспит — дайте відповідь на 20 питань за 20 хвилин, допустивши не більше двох помилок. В режимі іспиту питання вибираються випадковим чином з різних квитків також, як це відбувається при реальній здачі іспиту в ГИБДД.

? Чинна редакція правил дорожнього руху Російської Федерації. Для зручності правила дорожнього руху (ПДР Росії) розділені на 40 билетв по 20 питань.

? Велика вичерпна довідкова інформація за дорожніми знаками і дорожньою розміткою. Зручна система пошуку і переходу до потрібної статті або темі.

? У додатку присутня актуальна інформація про штрафи за порушення ПДР — тепер ви можете прочитати які існують штрафи, в яких ситуаціях і скільки доведеться заплатити.

будь Ласка, оцініть додаток і залишайте коментарі в Google Play — удачі на іспиті і успішного отримання водійських прав!

Короткий опис статті: іспит пдд Правила дорожнього руху Росії 2015, включаючи екзаменаційні квитки, іспит, дорожні знаки, дорожню розмітку та адміністративні штрафи. Вчи, тренуйся, готуйся до іспитів, здай іспит на відмінно і отримай водійські права з допомогою програми ПДР Росія 2015! Додаток дозволяє ефективно підготуватися до складання теоретичного іспиту на право водіння в ГИБДД Російської Федерації. Особливості програми ПДР Росії: …

Джерело: Правила дорожнього руху (ПДР РФ) 2015 року: Квитки і іспит — Програми для Android @ EX.UA

Також ви можете прочитати