Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

28.06.2016

Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта педагогічна

March 23, 2015

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, як отримати педагогічна дистанційна освіта, а також про його особливості. Адже сучасний світ став все частіше застосовувати і розробляти методи отримання знань, які не вимагають від людини постійної явки на лекції і заняття. Давайте приступимо до вивчення нашої сьогоднішньої теми.

Що таке дистанція?

Але перед тим як говорити з вами про те, що таке педагогічна дистанційна освіта, давайте обговоримо, що ж означає взагалі так звана дистанція. У чому її плюси та мінуси?

Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

Дистанційне навчання — це новий вид отримання знань, який не вимагає від студентів постійної явки в університет. Всі заняття проходять через спеціальні системи в режимі онлайн. Весь навчальний процес фіксується в електронних залікових книжках, учням дають завдання і відводять на їх виконання визначений термін. Отримати дистанційну освіту, педагогічне в тому числі, насправді складніше, ніж провчитися на «очке». Адже тут доведеться самостійно складати план своїх занять. Тим не менш подібне отримання «вишки» залишається досить популярним. Також можна отримати дистанційне друга вища освіта: педагогічна, технічне, математичне, гуманітарний. Взагалі, будь-яке. Головне знайти підходящий університет. Так що тепер давайте більш детальніше поговоримо про те, що потрібно від учнів, бажаючих дистанційно отримати педагогічну спеціальність.

Переваги

Педагогічна дистанційна освіта має величезну перевагу перед іншими видами навчання. Справа в тому, що під час очної форми студент практично позбавлений особистого часу. Він не має можливості працювати і отримувати досвід. Заочне і вечірнє освіта — це, звичайно, непоганий варіант, але тільки тоді, коли вечорами у людини є час. А якщо у вас сім’я і маленькі діти? Залишити їх не з ким, а брати з собою на заняття, особливо коли вони зовсім маленькі — не кращий вихід.

Тоді на допомогу і приходить «дистанція». Вам не потрібно відриватися від звичних справ. Адже все навчання проходить за допомогою вебінарів через Інтернет. Вам буде надано певний проміжок часу (зазвичай до наступної сесії), протягом якого ви повинні здати всі контрольні, перевірочні та інші завдання. Конкретну дату визначаєте ви самі. Тобто хочете — здавайте всі в перший день після одержання завдань, хочете — в останній момент. До того ж ціна на такий вид навчання завжди радує.

Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

Звичайно ж, не варто забувати і про те, що педагогічна дистанційна освіта дозволяє студентам отримувати під час навчання величезний досвід у сфері своєї професії, а паралельно ви можете бути присутнім на віртуальних лекціях. Таких переваг немає ні в однієї форми отримання знань. Адже всі заняття проходять в режимі онлайн. Особливо зручний подібний підхід для тих, хто отримує другу «вишку».

Що вимагають від всіх

Отже, куди б ви не намагалися вчинити, існують загальні вимоги, які застосовуються до всіх напрямках «дистанції». Якщо ви вирішили отримати дистанційна освіта: педагогічний, гуманітарний або технічний — то вам варто знати, до чого готуватися. Адже чим швидше ви подасте всі необхідні документи, тим швидше опинитеся серед щасливчиків-дистанционников. Отже, першим ділом розглянемо з вами той варіант, коли ви зважилися на такий крок відразу ж після отримання середньої освіти.

Першим ділом підберіть вуз, де можете отримати потрібні знання з дистанційним супроводом. Про те, де є така можливість, ми поговоримо з вами трохи пізніше. Після цього вам будуть потрібні 4 фотографії 3 на 4 (стандартні на документи) в кольорі. Крім того, потрібні також сертифікати про здачу ЄДІ і атестат. Як правило, конкурсного прийому в дистанційних вузах немає. У всякому разі, поки що не було помічено жодного студента, який би не поступив при подачі заяви.Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

Для того щоб отримати вищу педагогічну освіту дистанційно, вам необхідно буде здати ЄДІ. Це робиться, як правило, в школі. Що потрібно, щоб вступити? Російська мова та математика — в обов’язковому порядку передбачені для всіх учнів. Крім того, в залежності від напрямку, від вас вимагатимуть наявності результатів з біології, суспільствознавства або історії. Зазвичай ці нюанси можна подивитися на сайті вузу. Після цього сходіть у філію з документами і подайте заяву. Можна відіслати всі «папірці» поштою в головний вуз. Чекайте відповіді і приступайте до навчання.

Коли вже закінчив вуз.

Якщо ви закінчили університет один раз, але хочете отримувати знання знову і знову, а часу на це не так вже й багато, то для вас відмінно підійде дистанційне навчання. Педагогічна освіта досить часто потрапляє в зону особливої уваги «дистанционников». Так виходить тому, що люди не можуть в 17-18 років остаточно вирішити, на яку спеціальність їм вчинити, де і ким вони хочуть працювати в майбутньому.

Крім того, дуже часто студентам-педагогам потрібно наявність ще однієї освіти для престижної роботи. Тоді виникає питання: «Як його отримати?». Адже закінчивши очне відділення вузу, людина ніби вже повинен починати працювати і забезпечувати себе, застосовуючи отримані навички на практиці. Тоді на допомогу приходять різні варіанти. Якщо раніше дуже часто користувалися «заочкой», то зараз вона трохи посунута «дистанцією». Так що тепер, коли нам вже відомо, в яких випадках і навіщо потрібна друга «вишка», ми можемо більш детально поговорити про надходження на нову та сучасну форму отримання знань. Варто відзначити той факт, що всі предмети, що вивчаються на очній формі навчання, без винятку «проходяться» і «на дистанції».Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

Готуємо документи

Отже, для початку нам необхідно підготувати всі потрібні документи. Природно, заново здавати іспити, коли ви тільки що захистили дипломну роботу, від вас ніхто не вимагатиме. Тим не менше при вступі щось потрібно пред’явити як доказ отримання другої «вишки».

Якщо ви зібралися здобувати другу вищу педагогічну освіту — дистанційне навчання вам прекрасно підійде. Правда, для вступу потрібно буде подати до вузу всі документи, які підтверджують закінчення навчання в тому чи іншому навчальному закладі. Тут допоможе скан диплома і додатка до нього. Після цього зробіть фотографії і можете сміливо писати заяву з проханням прийняти вас в той чи інший внз. Щоправда, тепер варто поговорити з вами про те, куди ж можна поступити.

Шукаємо містечко

Отже, ви твердо вирішили здобувати другу вищу освіту, причому дистанційно. Та ще й педагогічне! Чудово. Тільки от невдача — куди ж можна поступити? Давайте спробуємо розібратися.

насправді, варіантів дуже багато. Адже ви не будете прив’язані до університету. Все, що від вас буде потрібно, — це Інтернет і виконання завдань тоді, коли вам зручно. Так що можете сідати і шукати всю потрібну інформацію. Подивіться, які відгуки залишаються іншими учнями-дистанционниками, перш ніж вступати на даний вид навчання. Наведемо кілька варіантів, куди можна податися для отримання другої педагогічної «вишки».Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

Перший варіант — це московський університет РосНоу. Він вже досить давно пропонує людям послуги з надання другої вищої освіти дистанційно. Термін навчання складає 3,5 року.

Якщо не хочете навчатися в Москві, то можете вибрати П’ятигорський державний лінгвістичний університет. Тут теж є педагогічна дистанційна освіта. Для вступу потрібен диплом і 5 років «вільного» часу.

насправді, можна нескінченно перераховувати, куди податися абітурієнту-дистанционнику. Список внз просто величезний. Але після того, як майбутні педагоги підходять до кінця навчання, виникає одне логічне запитання: «Як проходить захист диплому?». Спробуємо відповісти.

Підсумок

Отже, ви майже отримали другу вищу педагогічну освіту дистанційно. Залишився один ривок — захист диплома. Після цього ви зможете радіти, що довгі роки навчання не пройшли даром. Але як ви будете захищатися?

В залежності від того, який вуз був обраний, вам будуть надані різні форми для здачі та захисту дипломної роботи. Зазвичай від студентів вимагають особистої явки. А ось куди — це вже хороший питання. Тут два варіанти — чи ви відправляєтеся на захист в головний вуз, або приходьте в філія, яка знаходиться у вашому місті. Хоча можна зустріти і такі університети, де вам буде дозволена захист будинку, за допомогою веб-камери та мікрофону. Так, щоб всі бачили, що ви — це ви, а не хтось інший. Так що, отримавши другу вищу педагогічну освіту, ви отримаєте повне право працювати в більш престижних місцях.Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта

Висновок

Що ще залишається сказати? Напевно, тільки те, що отримувати знання дистанційно — це одне задоволення. За час, проведений на навчанні, ви зможете здобути практику, яка так необхідна при роботі. Та ще й постійно підкріплювати її теорією. Мова йде про те, що ви зможете працювати і навчати одночасно. Причому ні робота не буде заважати навчанню, ні навчання роботі.

«Дистанція» — це не просто нова форма навчання. Вона служить покажчиком правильного шляху студентам. Все інше їм доводиться «діставати» самостійно. Мова йде про те, що весь процес навчання контролюється кожним майбутнім випускником самостійно. Не бійтеся вступати. Виберіть вищий навчальний заклад, який хочете — і дерзайте!

Пам’ятайте, що після випуску ви зможете працювати вчителем, вихователем, іноді навіть психологом. У будь-якому випадку перед вами відкриється можливість працювати з дітьми. Але не у всіх залишається час, щоб відвідувати лекції очно або навіть заочно. Тоді на допомогу приходить дистанційне навчання. Педагогічна освіта — це необхідність, яка дасть вам прекрасну можливість працювати в освітніх установах.

Короткий опис статті: вища освіта дистанційне навчання Сучасний світ все більше і більше застосовує нові методи отримання знань. Зараз з’явилося таке поняття, як дистанційний вид навчання. Давайте трохи поговоримо про те, яким чином можна отримати педагогічну освіту, не виходячи з дому. педагогічна дистанційна освіта дистанційна освіта педагогічна вищу педагогічну освіту дистанційно

Джерело: Педагогічна дистанційна освіта. Дистанційне друга вища освіта педагогічна

Також ви можете прочитати