ПДР онлайн, тест ПДР 2014 2015, офіційні квитки до іспиту ПДР

01.09.2015

Іспит ПДД онлайн
Тренування
Вам пропонується потренуватися на знання ПДР з можливістю вибору потрібних Вам категорій запитань і перегляду коментаря до кожного з них. Час тренування не обмежена.

ПДР онлайн, тест ПДР 2014 2015, офіційні квитки до іспиту ПДР

ПДР онлайн, тест ПДР 2014 2015, офіційні квитки до іспиту ПДР

Іспит
Цей режим імітує здачу іспиту в ГИБДД. 20 питань в довільному порядку, ліміт часу – 20 хвилин. Щоб успішно скласти іспит Вам можна відповісти неправильно не більше, ніж на 2 питання. Підказки, природно, відсутні.

ПДР онлайн, тест ПДР 2014 2015, офіційні квитки до іспиту ПДР

ПДР онлайн, тест ПДР 2014 2015, офіційні квитки до іспиту ПДР

Іспит ПДД онлайн – ще один примітний сервіс проекту Авторамблер, поряд з підбором авто. характеристиками автомобілів. можливістю створення оголошень .

Цей розділ формувався як універсальний, і тому пройти тест ПДР може і досвідчений водій, і новачок, і слухач автошколи. Квитки ПДР сформовані на підставі актуальних сучасних правил, законів і поправок до них, тому наш тест ПДР може бути рекомендований як тренування перед офіційним іспитом в ГИБДД.

Структура сервісу двухчастна, і перш, ніж вирішувати квитки ПДР онлайн на час, ми рекомендуємо пройти тренувальний етап. Режим тренування перед іспитом дозволить в спокійній обстановці оцінити свої сили і вкаже на можливі прогалини у знаннях.

Можливість здати ПДР онлайн у «легкому режимі» чудова і тим, що користувач сам вибирає категорію питань, знання яких йому важливо перевірити. Це хороший спосіб оцінити сили і час, які були витрачені на проходження тесту ПДР!

В режимі «Іспит » квитки ПДР формуються системою, що максимально занурює в формат цього іспиту в ГИБДД.

Таким чином, сервіс, що дозволяє скласти іспит ПДД онлайн, можна характеризувати і як хороший симулятор-тренажер», і як відмінний спосіб освіжити знання і згадати правила дорожнього руху.

На нашому проекті пройти тест ПДР можна необмежену кількість разів. Звертаємо увагу, що у нас можна здати іспит ПДД онлайн – безкоштовно!

Всі екзаменаційні білети ПДР онлайн – 2014 року і відображають всі необхідні знання і навички, потрібні водієві.

Короткий опис статті: онлайн іспит даі ПДР онлайн з актуальних квитками 2014 – 2015 рр. Можливість пройти онлайн-тест ПДР, щоб підготуватися до іспиту в ГИБДД. Вибірка за темами і категоріями.

Джерело: ПДР онлайн — тест ПДР 2014 – 2015, офіційні квитки до іспиту ПДР, онлайн проходження іспиту ПДР

Також ви можете прочитати