ПДР Онлайн, іспит і квитки ПДР 2011

28.08.2015

Переваги сайту pdd2011.ua:

  • Унікальна методика навчання
  • Вивчити всі квитки займе 5 днів
  • Час на навчання зменшиться на 60%
  • Заощадивши час — економиш гроші
  • Здай теорію з першої спроби

Спробуйте симулятор іспиту.

  • Тести по ПДР
  • Білети з ПДР
  • Розумна система навчання
  • Статистика особистих результатів
  • Автоматичний підрахунок імовірності отримання права

Шановні користувачі, на нашому сайті Ви можете проходити навчання і симуляцію іспиту ГИБДД вже за новими квитками, який набрав чинності 20 листопада 2010 року

Ласкаво просимо на домашню сторінку абсолютно унікального проекту: ПДР 2011 Онлайн Інструктор. Дана система, заснована на математичній методикою навчання. У процесі підготовки система виявляє квитки, які Ви ще погано засвоїли, акцентуючи на них все Вашу увагу, не витрачаючи часу на той матеріал, що Ви вже добре знаєте. І це дозволить вивчити всі квитки всього за 5 днів і з 100% упевненістю здати іспит ДАІ з першого разу.

В чому унікальність даної системи навчання?

ПДР онлайн за 5 днів. В процесі проходження квитків система виявляє, які екзаменаційні білети ПДР 2011 Ви вже засвоїли на відмінно, а які — є проблемними. Розумна система вибудовує індивідуальну програму навчання, грунтуючись на Ваших персональних показниках, дозволяючи тим самим сконцентруватися на складних питаннях і не втрачати час на вже вивчені. Така методика допомагає вивчити правила дорожнього руху 2011 всього за кілька днів.

Персональна статистика. в міру навчання, програма аналізує Ваші дії, виявляючи індивідуальну статистику результатів, що дозволить Вам оцінити рівень підготовленості до іспиту ПДР і відсоток засвоєного матеріалу по темі правила дорожнього руху 2011.

Моментальний відповідь. Відповідаючи на екзаменаційні білети ПДР 2011, Ви можете визначити, чи правильно Ви відповіли відразу після затвердження свого варіанту, не чекаючи закінчення сесії. Такий підхід дозволить Вам швидше запам’ятовувати правильний варіант відповіді на екзаменаційні квитки.

Спеціальні мітки. відповідно до того, як Ви відповідаєте, квитки певним чином відзначаються, як «залишився без відповіді, «Складні» або «Завалені». Або Ви можете самі відзначати ті квитки, яких потрібно приділити особливу увагу. Далі Ви можете користуватися мітками, щоб вирішувати іспит ПДД онлайн за обраними групами квитків.

Короткий опис статті: гибдд іспит онлайн ПДР 2011 Віртуальна автошкола — підготовка до іспиту вп ПДР за 3 — 4 дня онлайн. ПДР 2011, ПДР Онлайн, Іспит ПДД 2011

Джерело: ПДР Онлайн — іспит і квитки ПДР 2011

Також ви можете прочитати