ПДР онлайн (Білорусь) . Квитки ПДР, тести і іспит . Правила дорожнього руху Республіки Білорусь 2013, 2014 .

08.09.2015

ПДР онлайн: тести з квитками і іспит

Глави 8-12, 19

Глави 14-18, 20-25

Глава 26, Додаток 4, 5

Перша допомога постраждалим при ДТП і безпека дорожнього руху

Розділ 1. Загальні положення

Розділ 2. Загальні права і обов’язки учасників дорожнього руху

Розділ 3. Права і обов’язки водіїв

Додаток 2. Дорожні знаки

Додаток 3. Дорожня розмітка

Розділ 7. Сигнали регулювальника і світлофорів

Розділ 13. Проїзд перехресть

Розділ 8. Застосування аварійної світлової сигналізації, знака аварійної зупинки, ліхтаря з миготливим червоним світлом

Глава 14. Пішохідні переходи та зупинні пункти маршрутних транспортних засобів

Розділ 15. Перевага маршрутних транспортних засобів

Глава 17. Рух по автомагістралі

Глава 18. Рух у житловій та пішохідній зонах, на прилеглій території

Глава 20. Рух на велосипедах і мопедах

Глава 21. Рух гужових транспортних засобів, вершників і прогін худоби

Глава 25. Буксирування механічних транспортних засобів

Глава 26. Основні положення про допуск транспортних засобів до участі в дорожньому русі, їх технічний стан, обладнання

Додаток 4. Перелік несправностей

Додаток 5. Розпізнавальні знаки транспортних засобів

Перевірка Всі питання з обраної голови у випадковому порядку без обмежень за часом або помилок.

Залік 10 випадкових питань з обраної голови. Час обмежена 15-ма хвилинами, допускається тільки один неправильний відповідь.

Іспит 10 випадкових питань з 700. Час обмежена 15-ма хвилинами, допускається тільки один неправильний відповідь.

Марафон Впевненим у своїх знаннях ПРАВИЛ дорожнього руху пропонуємо пройти всі 700 запитань тесту, встановити свій особистий рекорд і поборотися за місце в рейтингу кращих (для авторизованих користувачів).

Тепер підготовка до здачі іспиту з Правил дорожнього руху стала набагато простіше. Спеціально для майбутніх водіїв AUTO.TUT.BY відкрив на порталі розділ «ПДР онлайн». Саме тут ви знайдете безкоштовні тести ПДР, що складаються з 700 екзаменаційних питань, куди включені не тільки правила дорожнього руху, але і основи безпеки і надання першої допомоги. Складені тести ПДР за темами, узятим з довідкового посібники видавництва «КУЗЬМА». погодженого з УДАІ МВС Республіки Білорусь.

Тести ПДР в Білорусі організовані у відповідності з прийнятою програмою навчання і тестування в автошколах. Навчання проводиться за сімома темами, після кожної з яких слід залік, а потім вже учнів автошкіл чекає внутрішній теоретичний іспит.

Пройти тест ПДР онлайн – це відмінний шанс перевірити свої знання не тільки досвідченим водіям, але і новачкам. Наші тести ПДР з відповідями допоможуть як не боятися здачі іспиту, так і визначити свій рівень підготовки та заповнити прогалини у знаннях.

Тести на іспит ПДД доповнені ілюстраціями, деякі з них можуть попастися вам і в ДАІ. На картинках змодельовані білоруські автобуси, тролейбуси, вантажні автомобілі, велосипеди та мотоцикли. Інформація оновлюється, тест ПДР по главам пропонує майбутнім водіям багато нових і цікавих питань, за основу взято реальні дорожньо-транспортні ситуації. Тест ПДР з коментарями допоможе також пояснити для себе помилки у важких питаннях з поведінкою водія на багатосмугових дорогах або на складних перехрестях.

Треба бути готовим до незнайомих питань і до нових дорожніх ситуацій на дорогах з високою інтенсивністю і щільністю руху. До цього вас підготують розділи тестів: перевірка, залік, іспит і марафон. Правильно застосовувати теоретичні знання і легко вирішувати складні завдання вам допоможуть тести ПДР в РБ, які безкоштовно надає своїм користувачам портал AUTO.TUT.BY.

Короткий опис статті: іспити з правил дорожнього руху Правила дорожнього руху Білорусі: перевірка знань, тести та білети з ПДР онлайн, підготовка до іспиту в ДАІ в 2015 році — на порталі AUTO.TUT.BY. пдр білорусь, тести пдр, правила дорожнього руху білорусь, пдр онлайн, 2015, іспит пдд, квитки пдр

Джерело: ПДР онлайн (Білорусь) | Квитки ПДР, тести і іспит | Правила дорожнього руху Республіки Білорусь 2013, 2014 | AUTO.TUT.BY

Також ви можете прочитати