ПДР онлайн 2015 іспит Квитки Іспит Правил дорожнього руху.

16.08.2015

ПДР екзаменаційний тестер! Квитки 2015 року працює повністю онлайн

Офіційний пдр онлайн тестер для проходження теоретичного іспиту з Правил Дорожнього Руху ГИБДД РФ

Коментарі, тексти, картинки є повністю офіційними, використовувані на іспиті в ГИБДД РФ і в автошколах

Офіційні квитки здачі теоретичного іспиту з Правил дорожнього руху в ГИБДД РФ 2015.

ПДР онлайн 2015 — це найкраща можливість перевірити свої знання правил дорожнього руху, вчити ПДР прямо на роботі, вдома, у гостях, з мобільного телефону або планшета. Зручний додаток вконтакте допоможе завжди тримати зручний тренажер в крокової доступності. Усний іспит стане для Вас самим легким у житті. Для цього потрібно всього лише кожен день приділяти кілька хвилин уваги зручному екзаменаційного тестеру. Ми намагалися щоб навчання стало для Вас легким і захоплюючим заняттям. Управління автомобілем повинно приносити задоволення. Крім зручного засобу пересування, автомобіль — це інше життя, життя, яка більше для Вас не буде в радість без цього зручного і чудової машини. Але, щоб повністю насолодитися швидкість і відчуттям управління, необхідно досконало знати правила дорожнього руху. Адже культура на дорогах це запорука якісної і безпечної їзди як у місті, так і в передмісті. Удачі Вам у здачі усного іспиту ГИБДД РФ 2015. Невдача? Тоді ласкаво просимо ще раз пройтися по всім, збагачуючи свої знання.

З чого почати шлях автомобілісту – безумовно з правил дорожнього руху. На сьогодні, за чинним законодавством, в Росії, для того щоб отримати права категорії (А,С,D,E) необхідно здати державний іспит, який включає в себе три етапи: теоретичний, практичний майданчик, практичний – місто. Теоретичний іспит включає в себе відповіді на 20 питань за 20 хвилин, при цьому допускається до 2-х помилок (нові правила здачі поки не запроваджено). Вам буде запропоновано відповісти на питання теоретичної частини на спеціальних автоматизованому місці, що представляє собою персональний комп’ютер з тестером здачі іспиту. За умови здачі теоретичної частини, ви допускаєтеся до першої частини практичного іспиту. Перша частина представлена майданчиком, на якій необхідно, по команді інспектора, відпрацювати маневрування. Це може бути «початок руху на підйомі», «розворот в три прийоми», «заїзд в гараж», «паралельна парковка» та «змійка». За умови бездоганної відпрацювання всіх трюків Ви допускаєтеся до фінальної стадії іспиту, самої хвилюючої – місто. У місті, Ви повинні виконувати вимоги про маневри від інспектора, стежити за рухом, пам’ятати про знаки і правила руху. І, якщо, ви відпрацювали на п’ять балів, або хоча б на «трійку» — права у вас в кишені. Залишок дня ви витратите, жадібно потираючи руки, в передчутті отримання довгоочікуваних прав на керування автомобілем.

Отримання прав в ГИБДД – це тернистий шлях від невпевненого, але горить бажанням керувати автомобілем людини, до запеклого чайника на дорозі. Майже завжди, саме так починається шлях автовласника, і до теперішнього професійної їзди парою ще чимало відмотати доведеться тисяч кілометрів. Дорога, а особливо в наш метушливий час, не терпить зневаги і недбалості. Адже саме від нашої з Вами уважності можуть залежати чиєсь життя. І щоб не допустити сумних наслідків, так і просто вм’ятини на бампері, мало знати правила, але і необхідно розуміти, який тягар відповідальності покладається на керуючого автомобілем. Як прийти до розуміння того, що чемна і вродлива їзда на дорогах – запорука успіху? І не важливо, яка марка автомобіля, Mazda, ВАЗ, Renault, Nissan, а важлива прокладка між кермом і сидінням.

Для того щоб здати державний кваліфікаційний іспит пдд в ГИБДД і отримати права, Вам необхідно надати наступні документи:

— Заява про видачу водійського посвідчення

— Паспорт або інший документ, що посвідчує особу

— Документ, що підтверджує реєстрацію за місцем проживання або перебування

— Медична довідка встановленого зразка

— Документ про проходження навчання

— Документ про сплату відповідного державного мита.

найголовніше і важливе це мати при собі документ про проходження навчання в автошколі, без якого Вас навіть не стануть слухати. Тому, нехай навіть ви впевнено керуєте батьківським автомобілем на сільських дорогах, в обов’язковому порядку необхідно пройти навчання в автошколі. При цьому якщо ви дійсно знаєте правила і впевнено керуєте автомобілем на дорогах міста, то дозволяється здача іспиту в автошколі без проходження навчання безпосередньо. У звичайних умовах, проходження повного курсу в автошколі – обов’язково. В автошколі Вам розкажуть не тільки про останні зміни в правилах, але і навчать впевнено керувати автомобілем.

Навчання в автошколі, по-перше, зажадає від Вас виділити 4-е години в тиждень тільки на відвідування теоретичної частини і вивчення правил, яким, ні в якому разі не нехтуйте і не пропускайте заняття. Там Вам розкажуть не тільки про правила як таких, але й детально пояснять всі тонкощі можливих ситуацій на дорогах. Крім теорії, ще 3-4 години в тиждень безпосередньої практики управління автомобілем. Зазвичай заняття триває 1 годину, і від вас потрібно непрекословно слухатися інструктора і виконувати його команди.

Насамперед, інструктор розповість про керуючої складової автомобіля. Після чого ви проїдете свої перші метри. Не лякайтеся, слухайте інструктора, не відпускайте різко педаль зчеплення і не вичавлюйте гальма в підлогу. Прислухайтеся до машини, відчуйте рульове управління. Як машина відгукується на обертання кермом. Пам’ятайте, чим вище Ваша швидкість, тим швидше необхідно обертати кермо. Квитки пдр онлайн – представлені у вигляді 40-ка квитків по 20 питань кожен, 800 питань. Величезна кількість питань, але не варто лякатися, багато питань практично повторюються або зводяться до порядку і черговості проїзду перехресть. У квитках окремо слід приділити уваги питанням, що стосуються швидкої медичної допомоги, КОАПП і технічне стану автомобіля при якому дозволяється або забороняється експлуатація, тут слід запам’ятати порядок надання першої допомоги і можливі санкції з боку ДАІ за порушення правил дорожнього руху. З решти питань квитків ПДР легко орієнтуватися і завжди є можливість, не заучуючи напам’ять, дати точну відповідь. По-перше, слід орієнтуватися на основні правила дорожнього рух. Такі як рух у населених пунктах та поза їх швидкісний режим і відстань до початку дії знаків. В умовах населеного пункту це 50-100м. поза населеними пунктами знаки встановлюються за 150-300м. А так само, не плутати «зупинку» з «стоянкою» і «повороту» з розворотом». Ще одне основне правило – при перетині нерегульованих перехресть необхідно поступатися дорогу ТЗ, що наближаються праворуч. Пам’ятайте, що обгони на перехрестях можна тільки на нерегульованих, рухаючись по головній дорозі. Ще один момент це стоянка біля залізничних переїздів, вона дозволена тільки на відстані 50м від переїзду. У квитках буде два питання на цю тему. У першому буде питання про стоянку, інший про зупинку, так ось зупинка дозволена в будь-якому місці біля переїзду, тому що це тимчасова зупинка, а ось постійна стоянка можливе тільки від 50м від переїзду. Не плутайте ці речі.

Нагадаємо основні правила дорожнього руху. По-перше, слід також пам’ятати про те, що трамвай має перевагу, коли ви перебуваєте з ним у рівних правах. В деяких питаннях пдр присутні світлофор регулює рух трамваїв, будьте уважні. А так само, забороняється виїжджати на трамвайну колію зустрічного напрямку, при цьому дозволяється їхати по колії попутного напрямку, за умови відсутності знаку руху по смузі. Запам’ятайте, що МС служб ДАІ, швидкої допомоги, поліції можуть рухатися в будь-яких напрямках за умови включеного синьо-блакитного маячка та звукового сигналу. Тільки в цьому випадку їм надається перевага в русі. Автомобілі, оснащені жовтими маячками, не мають переваг на дорозі і вони, так само як і ви, керуються знаками пріоритету і світлофорами. У квитках досить багато нюансів, тому особливо уважно вивчайте представлені в питаннях картинки, перед тим як дати відповідь. Приділіть увагу штудіювання квитків правил дорожнього руху, буде найобразливіше завалитися саме на теоретичної частини іспиту.

Сподіваємося, дані підказки допоможуть Вам у більш легкому освоєнні правил дорожнього руху і сприяють здачі теоретичного іспиту. Для зміцнення знань пдр 2015 скористайтеся нашим ПДР тестером. Так само ви можете завантажити і роздрукувати квитки, які представлені нижче. Всі представлені квитки відповідають офіційним на 2015 рік.

Всі квитки повністю відповідають офіційним квитками усного іспиту ПДР в ГИБДД РФ.

Короткий опис статті: онлайн іспит гибдд Правила дорожнього руху онлайн. Квитки пдр. Іспит пдд. Офіційні квитки для здачі теоретичного іспиту в 2015 році Правил дорожнього руху в ГИБДД РФ. Іспит квитки ГИБДД РФ.

Джерело: ПДР онлайн 2015 іспит Квитки Іспит Правил дорожнього руху.

Також ви можете прочитати