ПДР 2015 онлайн іспит: екзаменаційні білети 2014.2015, безкоштовні

04.08.2015

Онлайн іспит ПДД 2015

Портал «АвтоДруг» пропонує своїм відвідувачам сервіс для проходження іспиту ПДР онлайн. База даних оновлена, — використовуються офіційні екзаменаційні білети ПДР 2015 р. Ви можете вирішувати тести ПДР абсолютно безкоштовно і необмежену кількість разів.

Завантаження

Як правильно пройти онлайн-тест на правила дорожнього руху

Сервіс розділений на 3 незалежних блоку:

Іспит ПДД — вибирається 20 випадкових питань з 800 можливих.

Квитки ПДР за номерами — питання згруповані у відповідності з квитками (всього 40 шт.), кожен білет містить питання різних тематик. Всього

Квитки за темами — питання задаються згідно вибраної вами тематики.

Допускається не більше 2 помилок при відповіді на 20 питань. Тобто максимум можна помилитися 2 рази, 3-я помилка відправить вас на перездачу.

Час відповідей на питання обмежена 20 хвилинами.

У разі неправильного відповіді, з’явиться коментар, який містить посилання на потрібний пункт правил дорожнього руху і підказку для коригування відповіді.

Постарайтеся вирішити квитки пдр онлайн 2014/2015 або пройти тест пдр онлайн хоча б 2-3 рази, це дозволить вам запам’ятати більшість правильних відповідей і розібратися з помилками.

Наші рекомендації для складання теоретичного іспиту в ГИБДД

  • Хоча час проходження тесту ПДР обмежено, радимо, не поспішає з відповіддю. Якщо ви добре пам’ятаєте питання, і знаєте на нього відповідь, час відповіді займає не більше 15 секунд.
  • Вкрай уважно читайте питання і дивіться на зображення. Дуже часто в текстах використовується частку «НЕ», яка змінює зміст відповіді або питання. Відповідайте, тільки коли повністю впевнені.
  • Питання, щодо яких є сумніви можна пропустити і повернутися до них пізніше, відповівши на інші.
  • Будьте спокійні і не нервуйте.
  • Ні в якому разі не вживайте різних заспокійливих препаратів. Це може істотно знизити мозкову активність.

Іспит і квитки пдр 2015 онлайн безкоштовно від порталу «АвтоДруг». Вивчайте правила дорожнього руху! Удачі в ГИБДД!

Короткий опис статті: іспити Онлайн іспит пдд 2015 допоможе перевірити ваші знання перед здачею теоретичного тесту в ГИБДД. Використовуються тільки офіційні екзаменаційні квитки. пдр, правила дорожнього руху, 2015, іспит, онлайн, экзаменационые квитки гибдд, безкоштовно, тести, вирішувати, за темами, рішення квитків, ав, пройти, офіційні завдання

Джерело: ПДР 2015 онлайн іспит: екзаменаційні білети 2014/2015, безкоштовні тести

Також ви можете прочитати