Онлайн здати іспит ПДД онлайн . Екзаменаційні квитки 2015 року

22.08.2015

Іспит ПДД онлайн
Іспит ПДД онлайн на категорії «A» і «B»

Онлайн здати іспит ПДД онлайн . Екзаменаційні квитки 2015 року

Для успішної здачі іспитів ПДР необхідно правильно відповісти на максимальну кількість запитань в одному квитку. Максимальна кількість помилок — дві. Тобто якщо Ви зробили три помилки, іспит буде вважатися проваленим.

Даний розділ сайту Іспит ПДД онлайн, постійно оновлюється. Ви можете бути впевненими, що всі квитки ПДР Онлайн є актуальними і свіжими.

Онлайн квитки ПДР категорій «А» і «Я»

Кожен рік у нашій країні швидкими темпами збільшується кількість людей, які отримують водійські посвідчення. Кожен день автошколи випускають після навчання велику кількість учнів, яких чекають в ГИБДД здача іспитів для отримання водійських прав. Найбільш складним завданням для багатьох виявляється складання теоретичних іспитів. Наш інтернет видання пропонує всім, кому належить здача ПДР закріпити свої знання, пройшовши онлайн тестування на знання правил дорожнього руху.

Також квитки ПДР 2014-2015 будуть корисними для досвідчених водіїв, які вже мають водійське посвідчення. Щороку в нашій країні вносяться різні зміни в ПДР. Для того, щоб не пропустити всі нововведення і не порушувати правила дорожнього руху на дорозі, будь-який водій на нашому сайті може пройти іспит ПДД онлайн, щоб закріпити свої знання правил.

Всі квитки, які подані для іспитів, відповідають державним квитками, затверджені Державною інспекцією безпеки дорожнього руху. На такі ж запитання Ви будете відповідати в органах Державтоінспекції.

Увага. У зв’язку із змінами у Федеральному законі «Про безпеку дорожнього руху» допуск до іспитів в ГИБДД можливий лише за обов’язкове проходження навчання в автошколі. Раніше дозволений допуск до іспитів в результаті самостійного навчання (екстерн) скасовано.

Як отримати водійське посвідчення?

Для отримання водійських прав необхідно:

  • Пройти навчання в автошколі та скласти внутрішні іспити
  • Пройти медичний огляд, отримавши медичну довідку за формою 083/у
  • Сплатити державне мито в розмірі 800 рублів
  • Написати заяву в ГИБДД про видачу водійського посвідчення
  • Пройти складання теоретичного іспиту ПДР
  • Здати класифікаційний іспит водіння на майданчику
  • Здати водіння на автодорозі

Не забувайте на перших порах користуватись коментарями у квитках, які роз’яснюють Вам те або інше правило дорожнього руху.

Короткий опис статті: онлайн іспит гибдд Іспит ПДД онлайн на категорії «A» і «B»Ви можете пройти теоретичний курс навчання за квитками ПДР кат Квиток, ДАІ, іспиту, квитками, Правилами, квитків, ПДР, теоретичний, Дорожнього, здачі, Для, пройти, підготовки, Руху, категорії, можете, категорій, іспити, «А»

Джерело: Онлайн здати іспит ПДД онлайн | Екзаменаційні квитки 2015 року

Також ви можете прочитати