Онлайн ПДР іспит 2013 або як готуватися здавати теорію в МРЕВ.

28.06.2016

Онлайн ПДР іспит 2013 або як готуватися здавати теорію в МРЕВ.

Ні для кого не секрет, що зараз все продається і купується. В тому числі і права. Але якщо за браком годин водіння в автошколі важко скласти практичний іспит, здати теорію майбутній водій все ж зобов’язаний самостійно, я так вважаю. Адже елементарне незнання знаків може привести не тільки до створення перешкод іншим учасникам руху, але і до серйозного ДТП. Мій викладач теорії в автошколі говорив: «Вчіть правила! Вони написані кров’ю!». І він правий.

Досить відкрити ютуб, так відразу ж побачите ролики про їзду по одностороннього руху і під заборонні знаки. Причому як усвідомлено, так і немає. Другий варіант більш небезпечний, так як водій не очікує небезпеку.

Що стосується екзаменаційних білетів пдр 2013, то можна багато що вирішити логічно. Наприклад, якщо ліва рука мотоцикліста витягнута вліво, то це позначать поворот вліво. А якщо вона зігнута в лікті? На мій погляд тут все очевидно. Мотоцикліст в 95% випадків правша, і відірвати праву руку від керма і показати їй направо загрожує втратою контролю над транспортним засобом. Якщо зайти з іншого боку, водій, з непрацюючими поворотниками може показати поворот тільки лівою рукою, так як у нас більшість машин леворульные. Та й коли писалося наше пдр, ніхто навіть не думав про те, що будуть завозити праворульниє японські автомобілі.

Те ж саме стосується різних табличок і дорожніх знаків. Вони адже міжнародні, значить розроблені з максимально зрозумілим змістом.

Питання про розмітку – тут тільки запам’ятовувати, а після проходити онлайн пдр іспит 2013 .

Взагалі, є два варіанти заучування квитків:

· Прочитавши розділ правил, спробувати відповісти на питання цього розділу у всіх квитках, тобто вчити поступово.

· Прочитавши відразу всю книжку з пдр, вчити відразу всі питання.

Я для себе вибрав другий варіант, вивчив всі квитки за 2 дні. Але багатьом це важко, так що дійте залежно від свого сприйняття. І ще раз – не купуйте теоретичний іспит!

Відео дня: «Жирафик Рафік навчає дітей правилам дорожнього руху»

Короткий опис статті: здати пдр Авто новини, огляди, автопроишествия, автомобілі Волгограда пдр

Джерело: Онлайн ПДР іспит 2013 або як готуватися здавати теорію в МРЕВ.

Також ви можете прочитати