Очно-заочна школа з математики та інформатики. Дистанційне навчання

06.07.2016

О Б У Ч Е Н И Е

Ставши зареєстрованим користувачам, Ви отримаєте доступ до методичних матеріалів і контрольних робіт очно-заочної школи з математики. Правильне розв’язання кожного завдання контрольної роботи оцінюється в 1 бал. При цьому всі завдання контрольних робіт для 5-х — 11-х класів забезпечені двома підказками, якими Ви можете скористатися. Однак слід враховувати, що відкриття кожної підказки зменшує кількість балів, що отримуються за вирішення завдання, на 0,3. Контрольна робота вважається вирішеною, якщо вона оцінена не менш, ніж 3 балами.

У цьому навчальному році дозволяється доступ до контрольних робіт №№ 1 — 6 — для учнів 5-х — 9-х класів, №№ 1 — 8 — для учнів 10-х — 11-х класів. Причому доступ до наступної контрольної роботи дозволяється тільки після отримання та перевірки попередньої контрольної роботи.

Кращі учні очно-заочної школи запрошуються для участі у різних науково-дослідних проектах, конференціях, олімпіадах.

Загальні вказівки і порядок виконання всіх контрольних робіт

    Повторіть за шкільними підручниками ті глави, які відповідають темі контрольної роботи. Уважно розберіть наведені розв’язки задач та прикладів. При вирішенні контрольних робіт будьте уважні. Частина завдань взята з варіантів вступних іспитів в різні вузи Білорусі і Росії і за уявною простотою рішення може ховатися неврахована Вами інформація. Вказуйте номер контрольної роботи та порядкові номери завдань у контрольній роботі. Рішення завдань повинно бути коротким з необхідними поясненнями ( російською, українською або англійською мовою ). Рішення контрольних робіт надсилайте за адресою: school@bsu.by

Контрольна робота повинна бути виконана і відправлена в Белгосуниверситет протягом трьох тижнів з дня отримання завдання.

Короткий опис статті: дистанційне навчання з інформатики Очно-заочна школа з математики та інформатики Білоруського державного унівеситету при факультеті прикладної математики та інформатики і факультеті підвищення кваліфікації з прикладної математики і ЕОМ Belarus, education in belarus, belarusian, distance, school, internet, mathematic, informatic, bsu, БДУ, очно-заочна школа, дистанційне навчання, школа, WWW, реєстрація, навчання, система навчання, математика, інформатика, освіта

Джерело: Очно-заочна школа з математики та інформатики. Дистанційне навчання

Також ви можете прочитати