Нові правила здачі іспитів у ДАІ

13.08.2015

Нові правила здачі іспитів у ДАІ

Опубліковано 14.03.2012

ГИБДД має намір змінити правила здачі іспитів на отримання водійського посвідчення. Суть методу стосується лише практичної частини іспиту. Теоретична частина не змінитися. Згідно з планами ГИБДД, при виконанні вправ на майданчику, екзаменованих не будуть давати право на помилку.

Це право буде виключено в благих цілях, щоб новачок краще б підготувався і їздив нормально. Повірте мені законослужители, що людина закінчив автошколу, який накатав 10-15 годин по місту — ще зелений і практика йому прийде протягом 2-3 років. Мало того, що людина буде здавати іспит припустимо влітку. А взимку він жодного разу не їздив, от тобі і ще один досвід, який як у комп’ютерних іграх потрібно прокачувати. А те, що не дадуть помилок — це нісенітниця!

Я пам’ятаю, коли я отримував водійське посвідчення, один чоловік здавав теорію близько 15 разів (за його словами). Не знаю правда чи ні, але такі випадки я думаю, бувають.

Один мій знайомий здавав іспит наступним чином — теорію він в перший раз не здав. Здав через тиждень, але водіння завалив. Не зміг здати назад, врізавшись в покришку… Ще через тиждень він приїхав з братом. Вони не були схожі, але у брата досвіду побільше. Документи товариш віддав Даїшнику в ГИБДД, той сказав йти на майданчик, де через 2 години водіння. Прийшовши на майданчик вже брат товариша назвав прізвище (фотографію не порівнювали) і пройшов водіння. Даішник ніяких документів йому не дав, сказав лише через годину підійдеш в ГИБДД і назвеш прізвище. Прізвище вже називав товариш, якому передали документи і через 1 годину він отримав своє водійське посвідчення.

А чому водії повинні здавати іспит на 20 літніх дев’ятках? Чому б у ДАІ не використовували б автомобілі БМВ. де є ГУР, АБС зручний огляд бічних дзеркал. Якщо у мого батька в дитинстві був ВАЗ 2104, то звик до ВАЗам і їздити на 4ке, що на 7ке мені було все одно…

Короткий опис статті: здача іспиту в даі ГИБДД має намір змінити правила здачі іспитів на отримання водійського посвідчення. Суть методу стосується лише практичної частини іспиту. Теоретична

Джерело: Нові правила здачі іспитів у ДАІ

Також ви можете прочитати