Навчання шахів по скайпу

07.07.2016

Онлайн навчання шахів по скайпу

Навчання шахів по скайпу
Регулярні заняття давньої мудрою грою корисні в будь-якому віці. У дітей виробляються такі важливі якості як вміння самостійно приймати відповідальні рішення і прораховувати наслідки своїх вчинків, уважно слухати тренера. В початковій школі навчання шахів у дітей покращують пам’ять, підвищують увагу, допомагають швидко зосереджуватися і вирішувати поставлені завдання. У середній школі постійні шахові тренування допомагають дітям краще засвоювати точні і гуманітарні науки, логічно мислити, критично оцінювати свої і чужі вчинки.

Навчання шахів по скайпу
Навчання та заняття шахами також дуже корисно дорослим людям. Шахи — необхідний тренінг для мозку, підтримує пам’ять і мислення на високому рівні. Шахи допомагають впоратися з віковими проблемами погіршення пам’яті і допомагають людям старшого покоління легко орієнтуватися в мінливому обстановці нашого часу.

Як у нас проходить навчання шахів?

Навчання в нашій школі проходить за допомогою двох програм. Спілкування тренера з учнем відбувається через скайп, а з допомогою режиму «лекція» програми «Шахова планета» тренер розбирає з учнем різні шахові позиції та партії на дошці.

Навчання шахів по скайпу
Онлайн навчання шахів по скайпу практично нічим не відрізняються від занять на дому тренера з учнем. За допомогою сучасної техніки досягається «ефект присутності» і встановлюється необхідний міцний контакт з тренером, який сприяє максимально ефективному навчанню. Заняття по скайпу значно дешевше індивідуального чи групового навчання шахів на дому.

Крім перерахованих вище переваг дуже важливо, що навчання по скайпу проходять у зручний для учня і тренера час і немає витрат часу на дорогу. Онлайн навчання по скайпу рекомендовані дітям з 7 років. Верхня вікова межа віку занять в нашій школі не обмежений.

Як почати навчання в нашій шаховій школі?

Відправити заявку на навчання можна тут. У листі вкажіть вік учня і розряд з шахів (якщо є). Виходячи з цього, ми підберемо Вам підходящого тренера. Ознайомитися з тренерами можна в розділі Наші тренери .

Короткий опис статті: онлайн навчання Навчання шахів по скайпу. Тренери від КМС до Гросмейстерів. Заняття проводяться у зручний для Вас час. Телефонуйте! +7(964)87-25-982 навчання шахів по скайпу, тренери з шахів по скайпу, заняття шахами по скайпу

Джерело: Навчання шахів по скайпу

Також ви можете прочитати