МВС РФ пропонує посилити вимоги здачі іспиту з ПРАВИЛ дорожнього руху, Росбалт.

11.08.2015

МВС РФ пропонує посилити вимоги здачі іспиту ПДР

МОСКВА, 14 серпня. МВС РФ запропонувало посилити вимоги іспити на отримання водійських прав. Проект адміністративного регламенту здачі іспитів на право керування транспортними засобами опублікований на офіційному сайті МВС Росії.

зокрема, ці зміни, наприклад, торкнуться теоретичного іспиту з ПРАВИЛ дорожнього руху. Сьогодні користувач має право зробити дві помилки. Згідно з новим регламентом, надалі пропонується кожну помилку кандидата у водії оцінювати в п’ять додаткових питань. Якщо кандидат неправильно відповість на три питання основного завдання або на один додатковий питання, іспит буде вважатися несданным. Крім того, замість п’яти залишиться лише чотири елемента маневрування, які повинні будуть здати на майданчику кандидати на отримання водійських прав категорії «», «З» і «D»: «зупинка і початок руху на підйомі з зупинкою на узвозі», «повороти на 90 градусів», «розворот і парковка» і «паралельна парковка заднім ходом». Регламентом передбачена можливість приймання іспитів на автоматизованих автодромах.

«Застосування на практиці адміністративного регламенту, за попередніми розрахунками, скоротить загальний час, що витрачається громадянами на отримання послуги з приймання іспитів і видачу водійських посвідчень (за умови успішної здачі іспитів з першого разу) з 4-5 годин до 3 годин 30 хвилин», — цитує прес-служба ГИБДД РФ начальника управління наглядової діяльності ГУОБДД МВС Росії полковника поліції Олександра Борисова.

«У разі видання наказу, адміністративний регламент надання міністерством внутрішніх справ Російської Федерації, державної послуги з прийому кваліфікаційних іспитів і видачі водійських посвідчень вступить в силу в лютому 2013 року», — наголосив Борисов.

За даними Державтоінспекції, за останні 10 років екзаменаційні підрозділи видали понад 46 млн водійських посвідчень.

Короткий опис статті: іспити з правил дорожнього руху МВС РФ запропонувало посилити вимоги іспити на отримання водійських прав. МВС, водії, ПДР, іспит

Джерело: МВС РФ пропонує посилити вимоги здачі іспиту ПДР — Росбалт.ру

Також ви можете прочитати