Молитва Святому Йосипу, що б здати іспит, 11 Квітня 2011, Блог

31.08.2015

Молитва Святому Йосипу, що б здати іспит, 11 Квітня 2011, Блог
Молитва Святому Йосипу, що б добре скласти іспит.

Святий Йосип, покровитель студентів.

Молитва-оберіг Для всіх учнів, особливо вищих навчальних закладів.

Це не канонічна молитва, це щира молитва у всієї студентської душі

Святий Йосип, покровитель студентів, прошу тебе про заступництво у наближенні іспиті. Твоє клопотання нехай виповнить недоліки мого старанності; щоб після тягот навчання я пізнав радість успішної здачі іспиту.

Пресвята Діва Марія, настільки прихильна до тебе, та благословить цей мій труд, щоб за допомогою нього я міг віддати батькам за їхню жертовність, а отримані знання і кваліфікацію використав на благо ближнім.

Амінь.

Благої Йосип, молися про нас, дітей твоїх, і своєю могутньою захистом збережи нас від усіляких бід. Амінь.

Славний святий Йосиф, обручник Марії,

за твоїм молитвам найнеймовірніше стає можливим, простягни над нами свою батьківську захист. Допоможи нам у наших потребах і будь нашим покровителем у справах, які ми ввіряємо тобі, щоб їх дозвіл послужило слави Божої і нашому благу. Амінь.

Славний святий Йосиф, чоловік Пресвятої Богородиці,

Даруй нам свою батьківську захист, Просимо тебе через Серце Ісуса Христа. Твоя сила велика у всякій нужді І може зробити можливим неможливе саме, Поглянь же на потреби своїх дітей. У скруті і тяготи ми з довірою Прибігаємо до тебе, Благоволи взяти під своє заступництво Настільки важливе і важке справа, Причину нашого занепокоєння. Зроби, щоб його вдалий результат Був на славу Божу та на благо Його відданих служителів.

Молитва Франциска Сальського

Святий Йосип, чия влада простягається на всі мої потреби, який може зробити те, що здається неможливим. Поглянь милостиво на прохання дітей твоїх і почуй їх.

Святий Йосип, подумай про нас!

Заступися за нас молитвою твоєю перед Сином твоїм Підопічним! Допоможи, щоб і Обручница твоя Пресвята Діва, була прихильна до нас! Вона Матір Ісуса, Який єдиний з Отцем і Духом Святим і панує як Цар нескінченно на віки віків.

(Св. Бернардин Сієнський)

«. щоб трудився я вдячно і радісно»

Молитва Святому Йосипу, що б здати іспит, 11 Квітня 2011, Блог
Достославный Святий Йосип, прообраз всякого трудівника. Випроси мені ласку, щоб я працював в дусі покаяння, добуваючи спокута для багатьох гріхів моїх;

щоб був сумлінний в працях і ставив виконання обов’язків вище моїх особистих схильностей; щоб трудився я вдячно і радісно і вважав за честь свою шануванні і розвитку талантів, дарованих мені Богом;

щоб я працював належним чином і мирно, з поміркованістю і терпінням і ніколи не відступав перед втомою і труднощами; ну, а насамперед — щоб трудився я безкорисливо і в чистоті наміри, завжди пам’ятаючи про смерть і про звіті, який мені доведеться тримати за втрачений час, за невикористану талант, за втрачене благодіяння і за всяке суєтне самовдоволення у хвилини успіху, яке так згубно при служінні Богу. Все для Ісуса, все через Марію, все за зразком твого, Святий Отець Йосип! Нехай це буде моїм девізом в життя і в годину смерті. Амінь.

(Св. Пій X)

Препоручение себе заступництву святого Йосифа

Славний святий Йосип, що був серед усіх святих особливого шанування і любові! Завдяки досконалості твоїх чеснот, величі твоєї слави і заради твого всесильного заступництва за нас перед Господом, Єдиний у Пресвятій Трійці, – Ісусом, нареченим твоїм Сином, і Пресвятою Дівою Марією, твоєю Нареченою і нашої ніжної Матері, ми обираємо тебе небесним заступником.

Ми твердо обіцяємо ніколи не забувати тебе, почитати тебе по всі дні нашого життя і робити все можливе для поширення шанування тебе серед наших братів і сестер у Христі.

Соблаговоли, коханий Годувальник Сина Божого, взяти нас під твоє особливе заступництво і прийняти нас у число твоїх достеменних слуг. Будь нам турботливим помічником у всіх наших справах і доброю заступником за нас перед Ісусом і Марією і не залиш нас у наш смертний час!

Амінь.

О, святий Йосип. чиє заступництво перед Богом так сильно і так успішно, я довіряю тобі всі мої потреби і сподівання. О, святий Йосип, допоможи мені твоєю всесильним заступництвом і вимолив для мене у твого Божественного нареченого Сина благословіння та всілякі милості, щоб, перебуваючи під твоєю небесною захистом, я зміг подякувати люблячого Батька і віддати Йому своє поклоніння.

О, святий Йосип, я ніколи не втомлюся споглядати тебе і який лежить на твоїх руках Ісуса. Я не наважуюсь наблизитися до Нього, покоющемуся у твого серця.

Прийми ж Його в твої обійми, поцілунок замість мене і попроси, щоб Він обдарував мене поцілунком в момент мого розлучення з земним життям.

О, святий Йосип, заступник вмираючих, моли Бога про нас.

Амінь.

P. S. Перекладачка цієї молитви, Березня Янце, отримала її в дар під час одного з паломництв. Скористаємося ж і ми цієї найдавнішої молитвою, знайденої через 50 років після Різдва Христового.

В 1500 році папа Олександр VI (Родріго де Борджіа) послав цю молитву імператору Карлу, який часто повторював її і носив її з собою в бойових походах. Існує твердження, що той, хто буде читати цю молитву і носити її з собою, не помре наглою смертю, не потоне і не буде отруєний, не потрапить у ворожий полон і буде врятований від загибелі на полі бою.

Цю молитву затвердив єпископ Трентона Джордж Ст. Ахрс.

Читайте цю молитву вранці протягом 9 днів, – вона не залишиться не почутою .

Переклад з латиської раби Божої Наталії Камилевской .

Обряд для успішної здачі іспитів.

Для вдалих випробувань струшують одяг, в якій йдуть на іспит (врю) і кажуть:

«Хто за ним йшов, його учнями стали, і Я йду за ним.

Господи, пошли мені успіх у навчанні.

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа Амінь.»

Молитва-оберіг

Для всіх учнів, особливо вищих навчальних закладів.

Молитва-оберіг захистить вас перед важким іспитом, вселить упевненість у своїх силах і захистить від причіпок викладачів. Перед виходом з дому сядьте за стіл, поклавши на нього руку (ліктя до кисті) і прочитайте оберіг:

Як красне сонечко осушує

І обігріває ранкову росу,

Так би сох і грів весь світ про мене,

Як сороку з рушниці ніхто не вбиває.

Так би і мене, рабу Божу (ім’я),

Ніхто не смів ні поглядом, ні словом,

Ні міркувати, ні розумом, ні навіюванням,

Змову для здатності до навчання.

Короткий опис статті: як здати іспит

Джерело: Молитва Святому Йосипу, що б здати іспит — 11 Квітня 2011 — Блог — Мій Ангол

Також ви можете прочитати