Мінімальний прохідний бал з російської мови ОГЕ (ДПА) 2015? Коли

11.08.2015

Мінімальний прохідний бал з російської мови ОГЕ (ДПА) 2015? Коли відбудеться іспит? Коли будуть відомі результати?

Мінімальний прохідний бал з російської мови ОГЕ (ДПА) 2015? Коли

Основний держ. іспит з російської мови-2015 відбудеться вже зовсім скоро.

. а саме третього червня. До здачі державного іспиту рідної мови залишилися лічені дні на підготовку! У всіх учнів поки ще є можливість все повторити і в підсумку набрати відмінне кількість балів!

Починаючи з поточного, 2015-го року, державна підсумкова атестація(ДПА) була формально перейменована в основний держ. іспит(ОГЕ). По своїй суті змінилася тільки назва, за аналогією з ЄДІ, а все інше залишилося все так само і за тими ж правилами, тому хвилюватися не варто, нововведень не буде!

Здають іспит ОГЕ всі дев’ятикласники. Що б здати іспит з російської мови і отримати атестат успішності або ж продовжити подальше навчання у школі, необхідно набрати мінімальну кількість балів, яка дорівнює — п’ятнадцяти балам.

За всіма правилами, результати ОГЕ повинні пройти перевірку і обробку і на це у комісії йде так само як і ЄДІ, всього-лише шість днів, але для віддалених і важкодоступних населених пунктів термін перевірки екзаменаційних листів може бути збільшено до дев’яти днів і не більше. Тому результати іспиту з російської мови можна буде дізнатися після дванадцятого червня, хоча дуже часто буває (якщо судити з власної практики), то результати з’являються значно раніше, відповідно дізнатися про набраних балів можна буде так само раніше.

Всім здають іспити в поточному році бажаю передусім так це спокою, а так само удачі та відмінних результатів! У Вас все вийде!

Короткий опис статті: іспит Основний держ. іспит з російської мови-2015 відбудеться вже зовсім скоро… російська мова, прохідний бал, ОГЕ-2015

Джерело: Мінімальний прохідний бал з російської мови ОГЕ (ДПА) 2015? Коли відбудеться іспит? Коли будуть відомі результати?

Також ви можете прочитати