Ласкаво просимо на головну сторінку

25.07.2015

Відгуки про автошколі (вибране).

Спасибі Сергію Петровичу за заняття теорією, так приємно ввечері після навчання було ходити на заняття, якась домашня обстановка я б сказала)

і дякую Артему Олександровичу за водіння і іспит в даі. завжди, напевно, буду пам’ятати фразу: «газульки давай, газульки!»)))

здала сьогодні з першого разу)

Таня Петрова (Челябінськ)

Хочу висловити величезну подяку чудовою автошколі Артес! Не віриться, що так швидко пролетів навчання, начебто у вересні не знала навіть ніяких знаків,а тепер водійське посвідчення в кишені! Здала з 1-ого разу, урааа. Хочу написати тим хлопцям, які шукають автошколу, що все залежить тільки від вашого інструктора, автошкола — це лише назва. Інструктора я вибирала саме за відгуками. Мій коханий, самий-самий чудовий інструктор — Каміл Губайдуллін, величезне спасибі вам. Пояснює все до дрібниць, дохідливо, з величезним терпінням, з почуттям гумору, загалом, не чоловік, а золото. Насправді майстер своєї справи, всім рекомендую! Теорію мені читав він же, уроки були дуууже цікавими. Успіхів всій автошколі і процвітання!

Олена Іванова

вчора Здала на АКПП з першого разу! Щастю немає меж! Кілька років чекала можливості вчитися і здавати на авто з АКПП, т. к. за станом здоров’я не можу водити механіку. Артес однією з перших в Челябінську почала навчати на АКПП, напевно, подолавши чимало бюрократичних зволікань :)
Величезна подяка керівництву за надані

Дякую, Артес! Каміл Халиуллович — прекрасний викладач теорії, немає занудства, доступно, життєво, а, головне, на все «чому» є відповіді! Інструктор Сергій Чавунів — окрема пісня: хоч і з «вашу матусю», але не прикро, і все по справі. Вчить дійсно набагато більшого, ніж знадобилося на іспиті. Але це далеко не все життя. Спасибі величезне. Сподіваюся, моя гальмівна рідина розсмокчеться з досвідом.

Короткий опис статті: здача іспиту в даі

Джерело: Ласкаво просимо на головну сторінку

Також ви можете прочитати