Курси та семінари з мезотерапії . Навчання мезотерапії в Москві і Санкт-Петербурзі (Спб) .

28.06.2016

Мезотерапія

Компанія «Мартінес Імідж» надає великий вибір високоефективних препаратів (сироваток, моно компонентних, готових коктейлів і вітамінних комплексів) призначених для терапії шкіри за допомогою різних неінвазивних методик, у тому числі методом «безголкові мезотерапії». В асортименті представлена продукція провідних європейських брендів Mesotech. Q-Lab. а так само сироватки на основі пептидів корейської марки BioletdAge та антигомотоксичні препарати італійського концерну O. T. I.

Мезотерапія в косметології

Мезотерапія в косметології – це систематизований і науково-обґрунтований метод корекції естетичних недоліків шляхом введення препаратів в різні шари шкіри. Мезотерапія дозволяє отримати ефект за рахунок:

  • фармакологічної дії введених лікарських препаратів антигомотоксичної ефекту гомеопатичних засобів;
  • неспецифічної реакції шкіри на механічне пошкодження (так званий «ефект голки»)
  • активації нейро-гуморальних реакцій і механізмів адаптації клітин до пошкодження.

У сучасній косметології часто застосовується так звана «безголкові або неинъекционная» мезотерапія, при цьому косметичні сироватки наносяться зовнішньо по рефлекторних точок або на всю проблемну зону, а активні компоненти надходять у глибокі шари шкіри за допомогою фізіотерапевтичних методик.

Показання для проведення мезотерапії в косметології і дерматології

Основними показаннями є: вікові зміни шкіри (зморшки, зниження тургору і еластичності), зневоднення, набряки, гіперкератоз, пігментні плями, акне і постакне, розацеа, псоріаз, алопеція, целюліт, телеангіоектазії, рубці і розтяжки і ін

Мезотерапія добре поєднується з іншими методами естетичної медицини: косметичними відходами, пілінгами, ботулинотерапией, контурною пластикою, тредлифтингом та ін

Препарати для мезотерапії

Для проведення мезотерапії використовуються як моносывороки, у складі яких одне активна речовина (добре зарекомендували себе препарати для мезотерапії іспанської марки Q-Lab), так і готові коктейлі, наприклад італійської компанії MESOTECH®.

Курси і семінари з мезотерапії

Навчальний центр «Мартінес Імідж» регулярно проводить навчання мезотерапії в Москві, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону, П’ятигорську та інших містах Росії. На семінарах даються широкі теоретичні знання з мезотерапії і біоревіталізації.

Що вивчають курси мезотерапії

На курси мезотерапії в Москві та інших містах Росії в процесі навчання молоді фахівці отримують детальну інформацію про історію методу, різновиди і технологіях методу, механізми дії мезотерапевтичного лікування, препарати, показання і протипоказання мезотерапії.

Хто може пройти навчання за мезотерапії

Курси мезотерапії і біоревіталізації призначені для спеціалістів з вищою медичною освітою, так само є спеціальний курс мезотерапії для спеціалістів з середньою медичною освітою (медсестер).

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном +7 (495) 223-55-15 info@martines.ru

Короткий опис статті: курси по навчанню Компанія «Мартінес Імідж» проводить навчання мезотерапії в Москві і Спб. Курси та семінари з мезотерапії і ін’єкційної косметології проходять з використанням професійної косметики Mesotech і Q-lab. семінар мезотерапія навчання москва курси біоревіталізація спб особи ін’єкційна косметологія

Джерело: Курси і семінари з мезотерапії | Навчання мезотерапії в Москві і Санкт-Петербурзі (Спб) | Курси ін’єкційної косметології препаратами Mesotech і Q-lab

Також ви можете прочитати