Курс євро впав нижче 61 рубля вперше за чотири місяці: Ринки: Фінанси: Lenta.

01.07.2016

Курс євро впав нижче 61 рубля вперше за чотири місяці

Курс євро впав нижче 61 рубля вперше за чотири місяці: Ринки: Фінанси: Lenta.

Фото: Dimitar Dilkoff / AFP

Курс євро в ході торгів на Московській біржі знизився за даними на 18:50 мск на 1,26 рубля, склавши до 60,95 рубля. Таким чином, його вартість вперше з листопада минулого року опустилася нижче 61 рубля. Про це свідчать дані біржі.

У свою чергу, долар знизився на 1,35 рубля до 55,25 рубля, що є мінімумом з грудня.

Різке падіння курсів основних валют відбувається на тлі зростання цін на нафту, які додали на біржі ICE більше 5 відсотків. Марка Brent тепер варто 57,7 долара за барель.

Курс долара, установлений Банком Росії на 7 квітня, склав 56,51 рубля, що на 14 копійок менше колишньої позначки. Курс євро був підвищений на 30 копійок.

30 січня ЦБ ухвалив рішення знизити ключову ставку з 17 до 15 відсотків. Банк Росії пояснив, що минуле підвищення ставки до 17 відсотків призвело до стабілізації інфляції і девальвації «в тій мірі, в якій розраховував Банк Росії». Після повідомлень про зменшення ставки курс долара на Московській біржі наблизився до 71 рубля, євро коштував більше 80.

Потім, однак, основні валюти почали зниження рубля. Частково це пояснювалося загальної перепроданості російських грошових знаків, а також закінченням періоду пікових виплат вітчизняних компаній за зовнішніми боргами.

Короткий опис статті: курс Курс євро в ході торгів на Московській біржі знизився на 1,26 рубля, склавши 60,95 рубля. Таким чином, його вартість вперше з листопада минулого року опустилася нижче 61 рубля. У свою чергу, долар знизився на 1,35 рубля до 55,25 рубля. Різке падіння курсів основних валют відбувається на тлі зростання цін на нафту.

Джерело: Курс євро впав нижче 61 рубля вперше за чотири місяці: Ринки: Фінанси: Lenta.ru

Також ви можете прочитати