Курс придністровського рубля . ПРИДНІСТРОВЯ

28.06.2016

Обговорення новин
Курс придністровського рубля

Курс придністровського рубля стабільний його курс по відношенню до долара виріс за останній час і становить на сьогоднішній день — 11,10 рублів ПМР.

Вартість долара зростала поступально з початку 2012 року. З 10,9 рублі ПМР за долар у січні вона досягла свого максимуму у квітні — 11,20 рубля за долар. Потім курс долара знизився на 5 копійок в липні і протримався на позначці 11,15 рублів ПМР за один долар США до жовтня місяця.

Що стосується євро, то курс цієї валюти кожен місяць змінювався, набуваючи то позитивну, негативну динаміку. В липні був зафіксований мінімальний курс – один євро коштував 13,73 рубля. Але до кінця року європейська валюта набрала 55 копійок, і в листопаді, згідно з даними Придністровського республіканського банку (ПРБ), офіційний курс склав 14,28 рубля за євро.

Що стосується середньозваженого курсу російського рубля, то протягом цього року рубль РФ спочатку набрав майже 4 копійки, досягнувши максимуму в березні — 0,38 рублів ПМР за рубль РФ. Але до кінця року російський рубль втратив у вазі – у листопаді один рубль РФ коштував 0,35 рублів ПМР.

Курс української гривні в листопаді зупинився на позначці 1, 39 рублів ПМР, наростивши протягом року близько 3-х копійок. Середній обмінний курс придністровського рубля по відношенню до української гривні в січні становив 1,36 рублів ПМР.

Курс молдавського лея, як і української гривні, з початку року змінювався незначно. У листопаді його середньозважене значення склало 0,86 рублів ПМР за один лей. Найвищий курс був зафіксований у квітні – майже 0, 91 рубль ПМР за один молдавський лей.

Короткий опис статті: курс ПМР,Економіка

Джерело: Курс придністровського рубля | ПРИДНІСТРОВ’Ї

Також ви можете прочитати