Комплектації ціни і технічні характеристики автомобілів Mitsubishi

29.06.2016

Комфорт та зручність

Головне, що звертає на себе увагу, крім дизайну, в новому Mitsubishi Outlander — це технічні характеристики. Новий Mitsubishi Outlander створений з урахуванням побажань російських споживачів, тому автомобіль зазнав ряд змін, що дозволили істотно поліпшити аеродинаміку, їздові характеристики автомобіля, а також шумоізоляцію.

Сильні сторони нового MITSUBISHI Outlander:

збільшена довжина заднього багажного відділення, яке трансформується в рівну підлогу

низький коефіцієнт аеродинамічного опору, і як наслідок — низький рівень шумів

низька маса автомобіля дає кращу динаміку розгону і високу економічність витрати палива

поліпшена шумоізоляція і високий рівень безпеки

Новий Mitsubishi Outlander представлений в трьох варіантах двигуна: 2-літровому — з підвищеним ККД і оптимізованої потужністю. 2,4-літровому — з 4 циліндрами, алюмінієвим блоком і потужністю 167 л. с. і динамічному 3,0 — літровий, потужністю 230 л. с.

Крім трьох варіантів двигуна — 2 ,2,4 і 3,0 літра (MIVEC) — доступні наступні версії: Inform, Invite, Intense, Instyle, Ultimate, 2WD (передній привід) і 4WD (повний привід), в наступних варіантах комплектації: CVT S02/S04/S07/S82/S83/S08/S09 і 6АТ S62 S-AWC. Варіанти 4WD оснащені системою повного приводу All-Wheel Control, яка забезпечує незалежне керування для кожного колеса для максимально точного проходження складних поворотів і ідеальної стійкості на прямих ділянках.

Всі наведені ціни для лінійки Mitsubishi Outlander актуальні та дійсні у всіх салонах офіційних дилерів Mitsubishi Motors на території Росії. Ви також можете замовити і встановити на свій Outlander оригінальне додаткове обладнання та аксесуари, повний перелік яких доступний за посиланням. Не пропустіть наші акції та спеціальні пропозиції, завдяки яким ви можете придбати автомобілі лінійки Mitsubishi Outlander з відмінними технічними характеристиками або встановити оригінальні аксесуари та додаткове обладнання за найвигіднішими цінами.

Всі подробиці щодо доступних варіантів комплектації і наявність автомобілів Ви можете дізнатися в офіційного дилера Mitsubishi у Вашому регіоні.

    Комплектації ціни і технічні характеристики автомобілів Mitsubishi

Комплектації ціни і технічні характеристики автомобілів Mitsubishi

Короткий опис статті: квитки пдр 2013 онлайн

Джерело: Комплектації ціни і технічні характеристики автомобілів Mitsubishi Outlander

Також ви можете прочитати