«Известия.: самостійну підготовку до здачі іспитів в ГИБДД скасують

07.08.2015

Екстернів не буде?

«Expert Online» 19 кві 2013

Фото: picvario.com

Самостійну підготовку до здачі іспитів в ГИБДД скасують

Заборона самостійного навчання ПДР та здачі іспиту екстерном на права категорій A і B, введення вікового цензу в 21 рік для отримують права категорії D, а також обов’язкова акредитація для автошкіл та інших навчальних закладів, що здійснюють підготовку та перепідготовку водіїв. Всі ці норми прописані в законопроектах, які розглядатимуть депутати Державної думи.

Документи будуть сприяти реалізації нової федеральної цільової програми « Підвищення безпеки дорожнього руху в 2013-2020 роках ». пише газета « Известия ». За інформацією видання, програма після доопрацювання надійшла на обговорення в уряд. За місяць фахівці МВС додали в неї важливий пункт – підвищення вимог до підготовки водіїв при отриманні прав. Ця задача тепер значиться однією з пріоритетних.

Пункт внесли після гучного скандалу з розкриттям в Москві злочинної групи за участю співробітників поліції, які торгували автомобільними правами.

Представники автошкіл вже заявили, що у випадку посилення вимог їм доведеться підвищити ціни на навчання. При цьому нові правила не допоможуть уникнути корупції. Зацікавленість в отриманні хабарів є у всіх, повідомляє видання. «Продаж » прав дозволяє інструкторам заробити, а автошколам знизити свої витрати.

Нагадаємо, в минулий четвер слідчі СКР розкрили злочинне угрупування, що торгує автомобільними правами. До неї входило понад 20 осіб – це були інструктори столичних автошкіл чотири співробітника ДІБДР. Щомісяця група отримувала дохід у розмірі 3 млн рублів. Про те, що хабар від учня отримана, інструктори повідомляли інспекторів ДАІ за допомогою скріпки на документах екзаменованих. Кольорова означала, що хабар одержаний і людина повинен здати іспит, металева – що витримати іспит не повинен.

Короткий опис статті: гибдд іспит «Известия»: самостійну підготовку до здачі іспитів в ГИБДД скасують Росія,ГИБДД,Безпека дорожнього руху,законопроект,Законодавчі ініціативи

Джерело: «Известия»: самостійну підготовку до здачі іспитів в ГИБДД скасують

Також ви можете прочитати