Іспити в ГИБДД

01.08.2015

Іспити в ГИБДД

Кваліфікаційний іспит на отримання водійського посвідчення категорії А, В, С проходить у кілька етапів:

Перший етап:

перевірка теоретичних знань проводиться за екзаменаційними білетами у комп’ютерному класі, розташованому в екзаменаційному підрозділі ДАІ за адресою:р. Курськ, вул. К. маркса,101 по вівторках і четвергах, у заздалегідь установлений день. Збір всієї групи в 8-00 год. З 8-00 до 9-00 перевірка співробітниками документів. У період з 9-00 до 12-30, згідно черговості автошколам Курська. групами, в складі по 25 чол.

Успішно склали теоретичний іспит, допускаються до наступного етапу.

Другий етап:

перевіряються первинні навички водіння на автодромі(або закритому майданчику початкового навчання) при виконанні трьох випробувальних вправ з п’яти відпрацьовуються при навчанні: «гірка», «парковка», «бокс», «змійка» і «розворот в обмеженому просторі» Час 13-00____ 15-30час.

Успішно склали 1-й етап практичного водіння допускаються до 2-го етапу практичного водіння.

Третій етап:

на випробувальному маршруті в умовах реального дорожнього руху перевіряються навички водіння з дотриманням ПДР.

Успішно склали 2-й етап практичного водіння повертаються в екзаменаційний підрозділ ДАІ для отримання водійського посвідчення.

Не склали один з етапів, допускаються до перескладанню не рідше, ніж через тиждень, але вже в інші дні: середа і п’ятниця, а в суботу-тільки теоретичний іспит.

Додаткові матеріали

Короткий опис статті: іспити гибдд Сучасна автошкола «Навчальний центр «Південний» проводить навчання водіїв всіх категорій автошкола Курськ, навчальний центр Південний, навчальний центр на Південному, автоматизований автодром, навчання водіїв

Джерело: Іспити в ГИБДД

Також ви можете прочитати