Іспити в ГИБДД. Автошкола «Диференціал., навчання водінню в Іркутську

04.09.2015

Іспити

Після закінчення теоретичного курсу і закінчення практичних занять з вождениювы має право здавати іспит в ГИБДД. Перед здачею цього іспиту проводитсявнутренний іспит в автошколі. Точний розклад найближчих іспитів ви завжди можете знайти на стендах в автошколі і на автодромі, а також у правому блоці цієї сторінки і на головній сторінці нашого сайту.

Визначити для себе дату здачі державного іспиту ви можете з урахуванням термінів навчання, рівня власної підготовленості та розкладу іспитів в ГИБДД.Внутрішній іспит здається не раніше ніж за 7 днів до державної і так само ділиться на дві частини: теорію і практику.

Внутрішній іспит з теорії проводиться по суботах напередодні державних іспитів з 8:00 до 10:00. На теоретичному іспиті курсанти вирішують квитки по обраній категорії.

Іспити в ГИБДД. Автошкола «Диференціал., навчання водінню в Іркутську

На теоретичному іспиті в автошколі

На внутрішньому іспиті до курсантам пред’являються досить жорсткі вимоги. Наприклад, чтобыуспешно скласти теоретичний іспит, потрібно вирішити 2 квитка (20 питань в кожному), не допустивши жодної помилки.(На екзамені в ДАІ потрібно буде вирішити лише 1 квиток, при цьому допускається не більше 2 помилок).

Такі вимоги пред’являються не випадково. По-перше, більш складний внутреннийэкзамен допомагає психологічно налаштуватися на іспит в ГИБДД і преодолетьволнение перед ним. По-друге, успішна здача внутрішнього экзаменасвидетельствует про високого ступеня підготовки курсанта.

Всі помилки, допущені під час внутрішнього іспиту з теорії, можна розібрати з викладачем. Також до нього можна звернутися за поясненням питань, що викликають утруднення.

Іспити в ГИБДД. Автошкола «Диференціал., навчання водінню в Іркутську

Консультація з викладачем на внутрішньому іспиті з теорії

Практика

Допуск на державний іспит з практики курсанти отримують на заліково-контрольних заняттях по автодрому і на іспиті по місту. Запланувати залікові заняття потрібно завчасно, виходячи з рівня вашої підготовки і рекомендацій інструктора, а також з розрахунком, щоб ці заняття проходили не раніше ніж за 7 днів до здачі державного іспиту.

Заліково-контрольне заняття на автодромі

Перед початком заняття курсант повинен заявити про своє бажання отримати допуск на державний іспит.

На початку заняття курсант виконує всі вправи:

  • На автомобілі з МКПП — «зупинка і рушання на підйомі», «змійка», «в’їзд в бокс», «розворот в обмеженому просторі», «паралельна парковка заднім ходом»;
  • На автомобілі з АКПП — «змійка», «в’їзд в бокс», «розворот в обмеженому просторі», «паралельна парковка заднім ходом».

Виконання вправи № 4 («зупинка і рушання на підйомі») для курсантів, здають залік на автомобілях з АКПП, призначається додатково в 11:00 в понеділок напередодні державного іспиту. Доставка на залік здійснюється на автобусі автошколи, відправлення на автодром в 10:30. Штрафні бали за вправа № 4 сумуються з балами, отриманими при виконанні інших вправ.

Оцінка «залік зданий» ставиться, якщо курсант набрав не більше 5 штрафних балів за сумою всіх вправ. У разі отримання оцінки «залік не зданий» заняття продовжується в звичайному режимі. Після відпрацювання всіх вправ і до закінчення заняття курсанту надається друга спроба. В даному випадку оцінка «залік зданий» ставиться тільки при відсутності штрафних балів.

Іспити в ГИБДД. Автошкола «Диференціал., навчання водінню в Іркутську

Практичний іспит на автодромі

Іспит на міських маршрутах

Внутрішні іспити по місту здаються по понеділках напередодні державного іспиту в 11:00. Доставка на залік здійснюється на автобусі автошколи, відправлення на автодром в 10:30. Для здачі внутрішнього іспиту необхідно отримати залік у інструктора. Залік проводиться на заключному занятті по місту. Перед початком цього заняття курсант повинен заявити про своє бажання одержати допуск до іспиту.

На внутрішньому іспиті поДоставка на залік здійснюється на автобусі автошколи, відправлення на автодром в 10:30.місту інструктор визначає маршрут і ставить завдання, аналогічні тим, які ставить інспектор ГИБДД на державному екзамені.

Оцінка «іспит складено» ставиться, якщо курсант набрав на маршруті не більше 5 штрафних балів.

При несдаче будь-якого етапу внутрішніх іспитів необхідно взяти додаткові заняття і підкоригувати свої навички, а потім повторити здачі внутрішніх іспитів.

Екзаменаційний лист з відмітками залишається у інструктора і передається старшому зміни. Результати внутрішніх іспитів з теорії та практики вносяться в екзаменаційні протоколи. Екзаменаційні листки курсантів хрянятся у звітній документації протягом 3 місяців. Екзаменаційні протоколи зберігаються 1 рік.

Державний іспит

Здавши внутрішній іспит в автошколі, кандидати у водії допускаються до сдачегосударственного іспиту В ГИБДД. При цьому важливо пам’ятати, що результати будь-якого внутрішнього іспиту дійсні протягом 7 днів. Якщо курсант з яких-небудь причин за цей час не здасть державний іспит, йому необхідно ще раз підтвердити свої знання на внутрішніх іспитах і заліках в автошколі.

Іспит в ГИБДД також складається з двох частин: теоретичної та практичної.

Для складання теоретичного іспиту важлива як хороша підготовка, так ипредельная зібраність, уважність. Потрібно правильно відповісти на питання квитка та належним чином заповнити службові поля: не забытьпроставить дату, номер білета та своє прізвище. При вирішенні екзаменаційного билетане допускаються виправлення або помарки, на госудасртвенном іспиті вони вважаються за помилки.

Практична частина державного іспиту, в свою чергу, ділиться на 2этапа: автодром і випробувальний маршрут.

На автодромі, згідно з методикою прийому іспитів, виконуються 3 упражненияиз 5. Які це будуть вправи, вирішує екзаменаційна комісія перед началомэкзамена.

Другий етап — водіння на випробувальному маршруті в умовах реального дорожногодвижения. Тут екзаменатор оцінює рівень підготовки кандидата у водії,знання Правил дорожнього руху, Основ безпеки руху, вміння керувати автомобілем і застосовувати на практиці отримані знання та навички.

Після успішної здачі державного іспиту в ГИБДД водієві видається водительскоеудостоверение на право керування транспортними засобами відповідної категорії.

Інформація

Документи, необхідні для здачі іспитів в ГИБДД

Короткий опис статті: іспит гибдд Автошкола автошкола, іркутськ, диференціал, водіння,водійські курси, автокурси, автодром, іспит в ГИБДД, навчання водінню, пдр

Джерело: Іспити в ГИБДД. Автошкола «Диференціал» — навчання водінню Іркутську

Також ви можете прочитати