Іспити в ДАІ здача і перездача, маршрути ДАІ та їх дорожні знаки.

19.08.2015

Іспити в ДАІ – порядок здачі і перездачі

Кращий спосіб здати іспити в ДАІ — прийти на іспити разом зі своєю групою.

Не затягуйте з заліками та внутрішніми іспити в автошколі! Тоді Ви разом зі своєю групою організовано підете здавати іспит в ДАІ. Так здати всі іспити в ДАІ простіше.

Чому? Тому, що на здачу теоретичного іспиту в ДАІ може прийти Ваш викладач від автошколи (якщо зацікавите, звичайно), який надасть Вам психологічну підтримку. Також зазвичай автошколою надається навчальний автомобіль для здачі практичного іспиту в ДАІ — автомобіль, керувати яким Ви вже звикли.

За статистикою учень, який не здає з першого разу практичний іспит в ДАІ (водіння), зазвичай перездає його кілька разів. Перездача відбувається вже на іншому автомобілі, що вносить додаткову складність при здачі.

з грудня 2007 року вступили в силу нові правила здачі практичного іспиту ДАІ по водінню автомобіля. За новими вимогами, тривалість заліку по управлінню автомобілем на вулицях міста повинна складати не менше 20 хвилин. у той час як старий порядок здачі заліку з водіння в умовах міста такого не передбачав, і найчастіше за такий же час залік встигали скласти (або не здати :)
– кому як пощастить) відразу кілька экзаменуемых. Для більшості новачків це є суттєвим ускладненням іспиту, так як за 20 хвилин можна встигнути наробити набагато більше помилок і заробити штрафних балів більше, ніж допустимий мінімум (10 штрафних балів) вже хоча б тому, що проїхати по місту доведеться скоріше всього не менше, ніж 5 – 10 км (а це вже не просто один із стандартних маршрутів ДАІ, які можна визубрити напам’ять!), і не піддатися на провокації екзаменуючої стало вже набагато складніше.

Але при цьому спростилася (прискорилася) здача заліку на автодромі. За новими вимогами вже не потрібно здавати такі елементи, як діагональна парковка, заїзд в гараж і «дворик». З обов’язкових елементів залишилася тільки «естакада» (рушання на підйомі).

Безперечно, що ці зміни в порядок здачі практичного іспиту ДАІ по водінню автомобіля посилюють вимоги до підготовки екзаменованих майбутнього водія (хоча для когось скасування здачі деяких елементів автодрому, можливо, і стала додатковим шансом впоратися зі своїм хвилюванням і краще здати основний іспит, так як найчастіше саме ці невигадливі «фігури водійського пілотажу» дуже довго не даються студентам, внаслідок чого і викликають обґрунтоване хвилювання перед іспитом навіть більше, ніж поїздка по дорогах і вулицях міста).

Очевидно, що ці нові вимоги до складання іспитів в ДАІ припускають більш серйозну підготовку водія і його більш стабільне і безпечне керування автомобілем.

Радимо приділити серйозну увагу вдосконаленню навичок водіння в умовах міста і в щільному потоці руху.

Для успішної здачі іспиту за управління автомобілем в умовах міста Ви повинні навчитися добре відчувати свою смугу дороги, вміти своєчасно здійснювати всі маневри, також вчасно попереджаючи про це інших учасників дорожнього руху, при цьому Ви повинні вчасно бачити всі дорожні знаки, розмітку, стан свого автомобіля (показання приладів), зазначений (і, що не менш важливо, можливі) маневри інших учасників дорожнього руху, що знаходяться поблизу Вашої машини, та й взагалі все, що відбувається навколо вас на дорозі.

При цьому, зрозуміло, Ви повинні досконало володіти своїм автомобілем і впевнено керувати їм як би «сліпим методом», щоб не відволікати свою увагу від дорожньої обстановки та показання приладів автомобіля.

Все це, безсумнівно, вимагає для більшості учнів більш серйозної та тривалої підготовки, ніж відведений для цього обов’язковий курс навчання в автошколі, тому рекомендуємо заздалегідь спланувати свій час на період навчання, щоб приділити більший його обсяг безпосередньо водінню, наприклад за додаткову плату в автошколі, на власному автомобілі або ж з приватним інструктором.

Якщо це для Вас є проблематичним, можемо порекомендувати скористатися 3D-симулятором водіння автомобіля і дотримання ПДР «ADrive Go » — програмним продуктом, самовчителем і мультимедійним тренажером управління автомобілем в умовах міста з дотриманням реальних правил дорожнього руху. мета якого — стимулювати вивчення і зміцнювати знання правил дорожнього руху учнями (курсантами) автошкіл і всіма водіями авто, поступово підводячи учасників дорожнього руху до інтуїтивного дотримання ПДР і безпечного водіння.

Докладно вивчити порядок проведення теоретичного і практичного іспитів у ДАІ також Ви незабаром зможете в даному розділі.

Короткий опис статті: Всі іспити для майбутніх водіїв! Правила дорожнього руху і як їх швидше вивчити, вибір автошколи, а також симулятор водіння і дотримання ПДР ADrive, що імітує управління автомобілем в умовах дорожнього руху на реальних дорогах міста Мінська. Рух за маршрутами ДАІ проходить по командам інструктора з фіксацією порушень ПДР. Здай іспити і отримай водійські права з 1-го разу! ПДР 2010 2009 2008 2007 2006 року правила дорожнього руху скачати автошколи інструктор водіння новий 3D симулятор автомобільний програма здати іспит ДАІ ГИБДД водійські права дорожні знаки автосвіт РБ Мінськ Білорусь авто мото тривимірний віртуальний місто безпека маршрути здача розмітка тренажер новини безкоштовно рейтинг навчання пріоритет проїзд перехресть світлофор регулювальник гра УВС МВС самовчитель розпізнавальні управління несправності транспортних засобів тренування дороги питання додаток практичний державний стандарт тест драйв мультимедійний інтерактивний ADrive квиток тренажер Arkitek автосимулятор автотренажер автоінструктор auto school driving links FAQ

Джерело: Іспити в ДАІ – здача і перездача, маршрути ДАІ та їх дорожні знаки/розмітка, отримання водійських прав

Також ви можете прочитати