Іспити в автошколі Маі Авто і ГИБДД, Автошкола МАІ-Авто

31.07.2015

Іспити в автошколі і ГИБДД
Іспити в ГИБДД

Іспити в автошколі Маі Авто і ГИБДД, Автошкола МАІ-Авто
Для отримання водійського посвідчення необхідно здати іспити в ГИБДД (ДАІ).

До іспитів в ГИБДД (ДАІ) допускаються особи, які досягли 16-річного віку (категорія «А»), 18-річного віку (категорія «В»), які успішно склали внутрішні іспити в автошколі.

Громадяни РФ, які мають постійну реєстрацію в місті Москві, здають іспити в ГИБДД організовано з автошколою (в МРЕВ ДАІ Північного (САО) Адміністративного округу).

Мешканці Московської області та громадяни інших держав здають іспити в ГИБДД за місцем основної реєстрації, або в МРЕВ р. Москви по роботі з іноземними громадянами.

Іспити в ГИБДД проводяться за затвердженим графіком. Повторні іспити (у випадку невдачі) можна здавати не раніше, ніж через тиждень.

На іспит в ГИБДД група випускників автошколи виїжджає організовано і здає іспити на машинах автошколи. На всі повторні іспити автошкола також надає свої навчальні автомобілі.

Іспит в ГИБДД для отримання водійських прав складається з 2-х основних частин: теоретичний і практичний.

Теоретичний іспит з правил дорожнього руху проводиться на комп’ютері. Ви повинні дати відповіді на 20 питань квитка. Для успішної здачі іспиту Ви можете зробити не більше 2-х помилок. Правильність своїх відповідей та оцінку за теоретичний іспит можна дізнатися тільки після відповіді на останнє двадцятий питання. Треба зазначити, що 20 екзаменаційних питань вибираються випадковим чином з 800 можливих.

Практичний іспит по водінню автомобіля проводиться в 2 етапи: вправи на майданчику і водіння на вулицях міста. Загальна кількість вправ на майданчику дорівнює п’яти («Зупинка і рушання на підйомі»; «Паралельна парковка»; «Змійка»; «Розворот» і «В’їзд в бокс»). Але на іспиті в ГИБДД Вам треба буде виконати тільки три. Варіант, за яким буде проводитися іспит, встановлюється щодня начальником екзаменаційного підрозділу та оголошується кандидатів у водії безпосередньо перед початком екзамену.

При здачі практичного іспиту на автомобілі з АКПП вправа «Зупинка і рушання на підйомі» здійснюється на автомобілі з механічною коробкою передач.

Другий етап практичного іспиту з водіння автомобіля проводиться в місті на затвердженому маршруті, який містить певний набір елементів вулично-дорожньої мережі, дорожніх знаків і дорожньої розмітки. Кожен з маршрутів передбачає виконання наступних завдань:

    проїзд перехресть; ліві і праві повороти, а також розворот на перехрестях; перешикування в сусідні смуги і обгін; рух з максимальною дозволеною швидкістю; проїзд пішохідних переходів і зупинок наземного транспорту.

Наша школа здає іспит в МРЕВ ДАІ знаходиться на вул. Лобненская д. 20 (МРЕВ ДІБДР ГУВС по р. Москві)

Треба відзначити, що випускники нашої автошколи успішно здають іспити в ГИБДД і стають щасливими власниками водійських прав.

Внутрішні іспити

Іспит завжди є дуже хвилюючим заходом. Для того, щоб вийти зі складної ситуації з мінімальними втратами, в нашій автошколі передбачена багатоступенева система іспитів.

Після закінчення навчання Ви повинні здавати внутрішні іспити в автошколі, які включають в себе теоретичну частину (правила дорожнього руху) та практичне водіння автомобіля (мотоцикла).

Перед здачею іспиту в ГИБДД (ДАІ) в автошколі проводиться інструктаж, на якому пояснюються всі особливості здачі цього іспиту. Вам дають рекомендації щодо складання практичного іспиту з водіння автомобіля (мотоцикла) на майданчику і по міському маршруту.

Для кращої практичної та психологічної підготовки до іспиту в ГИБДД внутрішні іспити в автошколі проводяться:

    по теоретичному курсу — 2 рази; по водінню — 2 рази.

Медична водійська комісія

При подачі документів в ГИБДД (ДАІ) необхідно надати медичну довідку встановленого зразка. Для її отримання Ви можете пройти водійську медичну комісію, яка приїжджає в нашу автошколу 2 рази в місяць. Якщо медична довідка у Вас вже є, або Вам зручніше отримати її у своєму медичному закладі — то Ви повинні надати її в автошколу не пізніше, ніж через 2 тижні після початку занять.

Дані можна отримати за телефонами:

8 (495) 585-66-96;

8 (499) 158-42-59;

Екзаменаційні маршрути МРЕВ на Лобненской

Короткий опис статті: іспити

Джерело: Іспити в автошколі Маі Авто і ГИБДД — Автошкола МАІ-Авто

Також ви можете прочитати